AMI bodovala na European Excellence Award 2016

Společně s C.S.CARGO jsme proměnili nominaci ve finále soutěže European Excellence Awards 2016, jež oceňuje nejlepší komunikační projekty napříč Evropou. Cenu si odnesla úspěšná náborová kampaň „Řidičkou v týmu C.S.CARGO". Odborná porota včera již podesáté slavnostně vyhlásila vítěze, tentokrát na galavečeru v Berlíně.

AMI Communications získala za projekt ve spolupráci s C.S.CARGO cenu European Excellence Awards 2016 v kategorii Doprava a logistika. Projekt získal ocenění v konkurenci dalších čtyřech nominovaných projektů, které byly realizovány například pro BMW Group či Deutsche Bahn. Na kampani „Řidičkou v týmu C.S.CARGO" agentura pracovala spolu s marketingovým týmem klienta v loňském roce a podařilo se společně zvýšit zájem žen o tuto profesi.

Cenu na galavečeru v Berlíně převzala za AMI Dana Favaro, Senior Account Executive a Aziz Jahić, marketingový ředitel C.S.Cargo.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications