Lucie Fedorová se stala Account Managerem v AMI Communications

Novou Account Managerkou největší tuzemské PR agentury AMI Communications se stala Lucie Fedorová. V agentuře působí téměř šest let a na starosti bude mít tým věnující se převážně klientům z oboru ICT a interní a externí komunikaci AMI.

Lucie Fedorová působí v největší tuzemské PR agentuře necelých šest let. Po svém nástupu v roce 2011 se věnovala především klientům ze zdravotnictví a ICT. V současnosti má na starosti také interní a externí komunikaci agentury. Doposud pracovala pro klienty, mezi které patří například Vodafone, Letuška.cz, AV MEDIA, CompuGroup Medical, Coolpad nebo HTC.  Lucie vystudovala obor Management a HR a v oblasti PR a marketingu se pohybuje necelých 7 let.

Z týmu Lucie Fedorové byla zároveň povýšena Lucie Vaněčková na pozici Account Executive. Před nástupem do AMI Communications v roce 2015 pracovala jako redaktorka České informační agentury. V AMI získala zkušenosti zejména u klientů HP Inc. Czech Republic a Letuška.cz.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications