AMI na shortlistu European Excellence Award 2016

AMI Communications získala nominaci ve finále soutěže European Excellence Awards 2016, jež oceňuje nejlepší komunikační projekty napříč celou Evropou. Odborná porota již podesáté slavnostně vyhlásí vítěze, tentokrát 8. prosince na galavečeru v Berlíně.

AMI Communications byla za projekt ve spolupráci s C.S.CARGO nominována na shortlist European Excellence Awards 2016 v kategorii Doprava a logistika. Náborovou kampaň „Řidičkou v týmu C.S.CARGO" agentura realizovala spolu s marketingovým týmem klienta v loňském roce. Pro typicky mužskou profesi řidiče kamionu se tentokrát úspěšně náborovaly ženy - řidičky.

Vyhlášení nejlepších komunikačních kampaní European Excellence Awards se uskuteční 8. prosince 2016 v Berlíně.

O projektu

Nedostatek řidičů kamionu je již evergreenem, v roce 2015 se ale společnost C.S.Cargo rozhodla pojmout ho trochu jinak a zaměřit se na nábor řidiček. Ozvaly se stovky zájemkyň a do dalšího kola postoupilo 150 z nich. Momentálně pro společnost jezdí o 100 % více žen než před kampaní. Projekt získal dvě ocenění v Českých cenách za PR za rok 2015, a to v kategorii Služby a Firemní (korporátní) komunikace.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications