GEEN General Energy novým klientem AMI

Agentura AMI Communications uspěla ve výběrovém řízení na dodávku PR služeb společnosti GEEN General Energy. Skupina GEEN působí v oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů. AMI Communications bude společnosti GEEN poskytovat především služby strategického plánování a realizovat PR aktivity, včetně komunikace s médii.

„Společnost GEEN je netypickou energetickou společností na českém trhu a na spolupráci s ní se těšíme, protože sama má ve svém portfoliu velmi zajímavé projekty, a to jak v České republice, tak v zahraničí,“ říká Roman Binder, Senior Account Director týmu Průmyslu AMI Communications.

„AMI Communications si počínala během výběrového řízení nejlépe z oslovených agentur. Zaujal nás nový pohled, který na oblast energetiky mají. Komunikační strategie, servis a pozitivní reference byly dalšími signály, že je pro nás tato agentura jasnou volbou. Jako velký přínos vnímáme také to, že průmyslový tým AMI má za sebou dlouholeté zkušenosti s komunikací v oblasti energetiky, což dokladuje i jejich detailní znalost tohoto specifického odvětví,“ dodává Aleš Mokrý, generální ředitel společnosti GEEN General Energy.

GEEN General Energy je investiční a inženýrskou společností, která obchoduje a podniká v oblasti energetiky od roku 2009, a to především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Cílem skupiny GEEN je provozovat bezpečné energetické portfolio v oblasti výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Skupina se zaměřuje na vodní, větrné a fotovoltaické elektrárny, v menší míře se věnuje i výrobě elektřiny z dalších zdrojů (biomasa) a technologiím pro uchovávání elektrické energie.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications