Miroslava Dvořáková a HP Inc. nově v AMI

Na pozici PR konzultant k nám nastoupila Miroslava Dvořáková, která se bude věnovat především technologickému klientovi HP Inc., se kterým jsme zahájili spolupráci. Zajišťovat bude také strategické poradenství, korporátní i produktovou komunikaci, media relations a organizaci eventů. 

Miroslava má 13 let zkušeností v oblasti public relations, kde se zaměřovala především na oblast telekomunikací, informačních technologií, komunikaci startupů a vzdělávání. Ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic působila jako zástupkyně tiskového mluvčí. Zkušenosti v oblasti popularizace vědy poté prohlubovala na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, kde zajišťovala PR komunikaci pracovní skupiny Komunikace vědy v rámci projektu IPn (Individuální projekty národní) Podpora technických a přírodovědných oborů. Před AMI působila jako nezávislý PR konzultant především pro technologické startupy, jako například TeskaLabs nebo Hagen Human Capital/Techloop.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications