Rohlik.cz si vybral AMI Communications

AMI Communications od srpna zajistí komunikaci pro Rohlik.cz, největší český online supermarket. AMI bude poskytovat především služby v oblasti produktové a korporátní komunikace.

„V Rohlíku se stále něco děje, proto je pro nás důležitá systematická komunikace se zákazníky a veřejností. Našli jsme si proto silného partnera, společnost AMI Communications, která nám v tom pomůže,“ uvedla Michala Gregorová, mluvčí Rohlik.cz.

U společnosti Rohlik.cz bude mít AMI Communications na starosti korporátní a produktovou komunikaci na celorepublikové úrovni a také v jednotlivých regionech, kde firma působí. „Rohlik.cz je společnost nadšených a inspirativních lidí. Na novou spolupráci se proto velmi těšíme a věříme, že bude oboustranně přínosná. Zajímavý je přitom celý příběh společnosti, která se snaží změnit nákupní zvyklosti a nabídnout českou alternativu velkých kamenných supermarketů, její 100% prozákaznický přístup nebo třeba ekologie, na kterou Rohlik.cz také klade důraz,“ dodává Vladan Crha, ředitel AMI Digital a šéf PR týmu AMI Communications, který pro Rohlik.cz pracuje.

Rohlik.cz odstartoval v roce 2014 v Praze, o rok později se rozšířil do Brna. Od letošního roku působí v dalších pěti městech včetně Plzně, Liberce, Ústí nad Labem, Hradce Králové a Pardubic a letos očekává tržby nejméně ve výši dvou miliard korun. Za Rohlik.cz stojí Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu a DameJidlo.cz, investiční skupiny Miton a Enern a logistická společnost HOPI.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications