Tereza Skácalová čerstvě manažerkou v AMI

Řady našich manažerů se od června rozšířily o Terezu Skácalovou, která v AMI působí od roku 2015 a stará se o klienty z oblasti financí a služeb.

Tereza se v zaměřuje na oblast financí, bankovnictví, veřejné sféry a služeb. Pečuje například o komunikaci klientů KPMG ČR, EOS KSI nebo Zastoupení Evropské komise v ČR. Dlouhodobě se stará o komunikaci dobročinného projektu Čtení pomáhá, z projektů krátkodobých se podílela na oceněných kampaních pro neziskové organizace Maltézská pomoc či Persefona. Před příchodem do AMI sbírala zkušenosti převážně v zahraničí během stáží na Zastoupení Olomouckého kraje při EU v Bruselu či na Generálním konzulátu České republiky v Istanbulu. Věnuje se také překladatelské činnosti z anglického jazyka.

Vystudovala politologii a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Ve volném čase ráda cestuje a „vypne“ u kvalitní literatury nebo science-fiction minulého století.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications