Tiskové středisko
amicommunicationsbarva-5449-5454
25. 10. 2017

Jan Becher Pernod Ricard si na komunikaci vybral AMI Communications

Po dvoukolovém výběrovém řízení začala agentura AMI Communications spolupracovat se společností Jan Becher Pernod Ricard (JBPR), pro kterou nyní zajišťuje strategické plánování PR a media relations v oblasti korporátní komunikace.
amicommunicationsbarva-5449-5454
26. 09. 2017

Jakub Splavec novým Account Managerem v AMI Communications

AMI Communications, největší PR agentura na českém trhu, hlásí od září v týmu, který pečuje o průmyslové klienty, nového Account Managera. Pozici nově zastává Jakub Splavec.  
amicommunicationsbarva-5449
05. 09. 2017

Novým Account Directorem v AMI Digital je Martin Křivský

Úterý, 5. září 2017 - Na pozici Account Directora v agentuře AMI Digital od začátku září postoupil Martin Křivský. Na novém postu zodpovídá především za klientský servis, vedení integrovaných kampaní a řízení týmu programátorů a externích vývojářů.
Havel, Holásek & Partners_aktuální
29. 08. 2017

Havel, Holásek & Partners opět výrazně ekonomicky roste, její zisk před zdaněním se v ČR za první polovinu roku 2017 meziročně zvýšil o téměř čtvrtinu

Pondělí, 28. srpna 2017 – Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners zaznamenala v první polovině tohoto roku návrat k výraznému ekonomickému růstu. Dařilo se jí zejména v České republice, kde zvýšila oproti roku 2016 zisk před zdaněním o více než 20 % a čistý obrat o více než 11 %. Obrat celé skupiny dohromady se spolupracující inkasní agenturou Cash Collectors pak dosáhl více než 390 mil. Kč. Za rok 2017 by tak mohl celkový obrat skupiny Havel, Holásek & Partners dosáhnout 800 mil. Kč.
Ami_Communications_BARVA
25. 08. 2017

Tereza Skácalová account manažerkou v AMI

Středa, 21. června 2017 - AMI Communications v červnu rozšířila řady svých manažerů o Terezu Skácalovou. Ta v agentuře působí od roku 2015 a stará se zde o portfolio klientů z oblasti financí a služeb. Zároveň se věnuje projektům z neziskového sektoru.
rohlikcz
14. 08. 2017

Rohlik.cz si vybral AMI Communications

Pondělí, 14. srpna – AMI Communications od srpna zajistí komunikaci pro Rohlik.cz, největší český online supermarket. AMI bude poskytovat především služby v oblasti produktové a korporátní komunikace.
AMI_Digital_novA_c_logo
17. 07. 2017

AMI Digital Index: Facebook v aktivitě uživatelů stále vede, polepšují si ale ostatní sociální sítě

Pondělí, 17. července 2017 – Zatímco v loňském roce přidávalo své příspěvky na Facebook každý den 21 % jeho českých uživatelů, letos zůstává stejně aktivních zhruba 18 % z nich. Dokonce o 6 procentních bodů poklesl také počet těch, kteří přispívají alespoň jednou týdně. V současnosti jich je 42 %. Vyplývá to z  průzkumu AMI Digital Index, který realizovala společnost AMI Digital ve spolupráci s agenturou STEM/MARK.
amicommunicationsbarva-5449
11. 05. 2017

Lucie Fedorová se stala Account Managerem v AMI Communications

Čtvrtek, 11. května 2017 – Novou Account Managerkou největší tuzemské PR agentury AMI Communications se stala Lucie Fedorová. V agentuře působí téměř šest let a na starosti bude mít tým věnující se převážně klientům z oboru ICT a interní a externí komunikaci AMI.
images.jpg
30. 03. 2017

S KOLEM PO OFFICE PARKU I DO PŘÍRODY: CENTRUM CHODOV ROZJÍŽDÍ SPOLUPRÁCI S REKOLY

Praha, 30. března 2017 - Centrum Chodov a Rekola zahajují unikátní spolupráci - populární růžová kola budou vůbec poprvé k dispozici i mimo centrum Prahy. Od konce března mohou nejen návštěvníci centra, ale také pracovníci zdejších kancelářských budov, místní rezidenti či studenti na vysokoškolských kolejích pro svůj pohyb po okolí využít deset speciálních rekol. Snadné zapůjčení kol zajistí mobilní aplikace, do které se zájemci o tuto službu registrují. Součástí aplikace je mimo jiné i mapka pro pohyb rekol a vyznačená stanoviště, kde bude možné kola vrátit.
images.jpg
28. 03. 2017

CENTRUM CHODOV ZAHÁJÍ PROVOZ NOVÉ RESTAURAČNÍ ZÓNY GRAND KITCHEN CELOTÝDENNÍM FOOD FESTIVALEM

Praha, 22. března 2017 - Na slavnostní otevření rozšířené a relokované restaurační zóny s názvem Grand Kitchen, které se uskuteční 29. března, naváže Centrum Chodov pětidenním Food Festivalem s bohatým doprovodným programem. Návštěvníci centra se mohou těšit nejen na ochutnávky pokrmů ze zdejších restaurací, ale také na zábavná flash-mob taneční vystoupení či živý hudební doprovod. Dále v tomto týdnu odstartují unikátní animace, které se budou konat pravidelně každý měsíc. Patří mezi ně série stand-upů s názvem Unexpected Comedy nebo dětské Unexpected Kids Show.
images.jpg
28. 03. 2017

PRESTIŽNÍ MODELINGOVÁ SOUTĚŽ SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK OPĚT I V PRAZE. BUDOUCÍ HVĚZDY PŘEHLÍDKOVÝCH MOL BUDOU VYBÍRÁNY MIMO JINÉ V CENTRU ČERNÝ MOST A CENTRU CHODOV.

Praha, 20. března 2017 - I v letošním roce se v Centru Černý Most a Centru Chodov uskuteční pražské castingy nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Budou se konat 26. března v Centru Černý Most a 8. dubna v Centru Chodov. Zúčastnit se jich mohou jak dívky, tak i mladí muži z celé České republiky. Ambasadorkou projektu je opět topmodelka Zuzana Stráská, jež provede všemi koly castingů a bude se spolu s porotou podílet na výběru postupujících.
continental-logo-yellow-srgb-png-data.png
28. 03. 2017

Společnost Continental vystavovala pneumatiky z řad EM-Master a RDT-Master na veletrhu CONEXPO-CON/AGG

Portfolio ContiEarth zahrnuje dvě řady pneumatik - EM-Master a RDT-Master - navržené speciálně pro různá vozidla a nasazení při zemních pracích V Las Vegas byla veřejnosti poprvé předvedena verze pneumatiky E3/L3 iTire: integrovaný snímač automaticky sleduje tlak a teplotu pneumatik MPT 70E do náročného terénu a na stavby Praha, 24. března 2017 - Společnost Continental Commercial Specialty Tires (CST) vystavovala na veletrhu CONEXPO-CON/AGG 2017 pneumatiky z řad EM-Master a RDT-Master ze svého portfolia ContiEarth.  Nové pneumatiky Off-The-Road (OTR) jsou nejnovějším přírůstkem v portfoliu speciálních plášťů společnosti Continental a byly speciálně navrženy s ohledem na extrémně náročné požadavky zákazníků podnikajících v oblasti výstavby a zemních prací. Nově vyvinuté vzory dezénu představují řešení, které se dokonale hodí pro různé využití.
continental-logo-yellow-srgb-png-data.png
28. 03. 2017

Novinka letošního léta, pneumatika PremiumContact 6, šampionem v premiérovém testu prestižního časopisu Auto Bild

Nová letní pneumatika PremiumContact 6 uspěla hned na první pokus. V testu specializovaného německého magazínu Auto Bild překonala 51 konkurentů díky vyváženému výkonu na nejvyšší technologické úrovni Auto Bild: „Nejlepší výsledky na mokrém a suchém asfaltu, dynamické jízdní vlastnost s přesnými reakcemi na řízení vozidla, krátká brzdná dráha na suchu i mokru a vynikající spotřeba paliva." Testován byl rozměr 225/50 R17 na BMW řady 3.  Novinka dosáhla nejvyššího součtu bodů při brzdění na suchu a mokru, čímž potvrdila, že poskytuje maximální bezpečnost v souladu s koncepcí Vision Zero společnosti Continental Praha, 27. března 2017 - Zbrusu nová letní pneumatika PremiumContact 6 prokázala své kvality ziskem nejvyššího umístění hned při ostré premiéře ve velkém testu letních pneumatik německého magazínu Auto Bild. Redaktoři ohodnotili pneumatiku jako „nejlepší na mokru a suchu", ocenili její „dynamické jízdní vlastnosti s přesnými reakcemi na řízení vozidla a krátkou brzdnou dráhu na suchu i za mokra" a pochválili „vynikající spotřebu paliva". Závěrem napsali: „Nový model PremiumContact 6 od společnosti Continental je jasným vítězem srovnávacího testu. V žádné z dvanácti disciplín testu nezaváhal a stal se nejen celkovým vítězem testu, ale též „Eko - šampionem".
shell.gif
15. 03. 2017

STUDENTSKÉ TÝMY MÍŘÍ DO LONDÝNA S ÚSPORNÝMI AUTY BUDOUCNOSTI

V Praze, 15. března 2017 - Make the Future Live - festival myšlenek a novátorských přístupů v oblasti hospodaření s globálními energetickými zdroji, se po roce vrací do Londýna. V jeho rámci se uskuteční již 33. ročník soutěže Shell Eco-marathon Europe, celosvětově známý závod technicky nadaných studentů, jenž podporuje inovace mladých lidí v oblasti mobility. I v letošním roce budou bohužel chybět zástupci českých technických škol.
images.jpg
15. 03. 2017

CENTRUM CHODOV OTEVŘE ROZŠÍŘENOU GASTRONOMICKOU ZÓNU. NÁVŠTĚVNÍCI BUDOU MOCT VYBÍRAT Z VÍCE NEŽ TŘICETI RESTAURACÍ, KAVÁREN A BISTER

Praha, 9. března 2017 - Expanze Centra Chodov úspěšně pokračuje. Jeho kompletní zprovoznění je sice naplánováno až na podzim tohoto roku, ale již nyní se mohou návštěvníci připravovat na malou ochutnávku v podobě moderní restaurační části Grand Kitchen. Relokovaná a o poznání větší gastronomická zóna bude veřejnosti zpřístupněna 29. března a Centrum Chodov tak nabídne více než 30 restauračních jednotek a gastro obchodů. Zákazníci se vedle stávajících značek mohou těšit na zcela nové podniky, jako jsou například Spicymama, The PUB, Ryby & Chips, Makakiko, bistRAWveg, Bombay Express, Tom's Burger a mnoho dalších.
continental-logo-yellow-srgb-png-data.png
28. 02. 2017

Společnosti Continental a Caterpillar podepsaly dohodu o spolupráci

Praha, 27. února 2017 - Společnosti Continental a Caterpillar podepsaly smlouvu o vybavení nákladních vozidel Cat Off-Highway Trucks (série modelů 770 až 775) pneumatikami Continental RDT-Master v rozměrech 18.00 R 33, 21.00 R 33 a 24.00 R 35. Tato dohoda zároveň zahajuje spolupráci na vývoji nových pneumatik pro další dva typy vozidel značky Cat: středně velké kolové nakladače a kloubové dempry.
images.jpg
16. 02. 2017

POKÉMON GO SE BUDE 18. ÚNORA HRÁT ŽIVĚ V CENTRU ČERNÝ MOST A CENTRU CHODOV

Praha, 16. února 2017 - Trenéři, pozor! Centrum Černý Most a Centrum Chodov se stanou těmi nejlepšími místy, kde můžete chytit Pokémony z regionu Johto. Všichni fanoušci hry Pokémon GO jsou srdečně zváni na oslavu této báječné novinky. V sobotu 18. února 2017 proběhne v obou centrech akce Pokémon Challenge, která dodá tradičnímu zážitku z nakupování zábavní, společenskou a dynamickou dimenzi.
logo-ford-sm-100x50.jpg
15. 02. 2017

Ford uspořádal rande snů pro ty, kdo obvykle stráví Valentýna obsluhováním jiných párů

Pro číšníky a servírky, barmany i další podobné profese je spokojenost zákazníků na svátek svatého Valentýna důležitější než jejich vlastní Každý čtvrtý někdy pomáhal zákazníkovi se žádostí o ruku Stejný počet se jich ale někdy pohádal s partnerem kvůli tomu, že museli 14. února do práce Třetina zkoušela vyměnit si na Valentýna směnu. Někteří dokonce dali výpověď Ford zorganizoval pro několik vybraných šťastlivců rande snů /V Praze, 14. února 2017/ - Každý čtvrtý číšník nebo servírka si už někdy vyzkoušeli roli moderního Amora a asistovali zákazníkům při žádosti o ruku. Sami ale většinou Valentýna oslavit nestihnou. A nejednou se kvůli tomu pohádají se svými partnery.
unilever-logo-male.jpg
15. 02. 2017

Unilever se zavázal do roku 2025 zavést stoprocentně recyklovatelné plasty do svých obalových materiálů

Praha, 7. února 2017 - Společnost Unilever se zavázala, že do roku 2025 bude možné opětovně využívat, recyklovat nebo kompostovat veškeré její plastové obaly. Dále vyzvala ostatní zástupce spotřebního průmyslu k rychlejšímu postupu v zavádění cirkulární ekonomiky.
images.jpg
09. 02. 2017

PROMĚNA CENTRA CHODOV VSTUPUJE DO POSLEDNÍ FÁZE: PRVNÍ ČÁST SE NÁVŠTĚVNÍKŮM OTEVŘE JIŽ V BŘEZNU

Praha, 9. února 2017 - Expanze Centra Chodov, kterou realizuje developer Unibail-Rodamco a v rámci níž se nákupní centrum rozroste ze současných téměř 61 000 m2 na více než 100 000 m2, vstupuje do poslední fáze. Kompletní dokončení projektu je naplánováno na podzim tohoto roku. Návštěvníci se však už nyní mohou těšit na malou ochutnávku - koncem března dojde k otevření relokované a rozšířené restaurační části, která přinese zcela nové gastronomické zážitky.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications