Dove

Tisková zpráva, 09.06.2016 16:31

92 % Češek a Slovenek si chce upravovat vlasy bez omezení i za cenu negativních vlivů na krásu a zdravý vzhled vlasů.

Praha, 8. června 2016 - Účes je jedinečným prostředkem vyjádření vlastního stylu a osobnosti. Přesto se způsob úpravy vlasů často stává předmětem konvenčních představ o tom, jaký účes bychom měli nebo neměli nosit. Proč ale podléhat předsudkům? Dove věří, že každá žena by měla mít takový účes, jaký chce ona sama. Její vlasy jsou její volba. Kudrliny ke kulatému obličeji, modré vlasy nebo blond Asiatka? Proč ne. Potvrzuje to i nedávný průzkum[1] mezi Češkami a Slovenkami. Pouhých 8 % z nich uvedlo, že se při vlasovém stylingu běžně řídí obecnými doporučeními a chce vyhovět většině, ostatní touží po účesu, jaký se líbí v první řadě jim. Více než polovina dotázaných si vlasy běžně upravuje barvením nebo fénováním, zároveň ale tyto činnosti vnímá jako příčinu poškození. O tom, že se jich určitý stupeň poškození vlasů týká, je přesvědčeno dokonce 91 % respondentek. Ženám, pro které je vlasový styling cestou k sebevyjádření, ale současně se obávají jeho negativních vlivů na krásu a zdravý vzhled jejich vlasů, je určena unikátní řada vlasové péče Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment. Její šampon, kondicionér, maska a olejové sérum napomáhají udržet zdravý vzhled a krásu všem typům namáhaných vlasů. Řada Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment obsahuje výtažek z červených řas a Keratin Nutri Complex, díky kterým regeneruje vlasy do hloubky a eliminuje známky jejich poškození. [1] Květen 2016, 366 respondentek  

více

Havel, Holásek & Partners

Tisková zpráva, 27.06.2016 11:03

Tři dosavadní partneři Havel, Holásek & Partners rozšíří počet společníků kanceláře z devíti na dvanáct

Největší česko-slovenská právnická firma Havel, Holásek & Partners rozšiřuje počet svých equity partnerů, tj. partnerů, kteří jsou zároveň spolumajiteli kanceláře. Na základě rozhodnutí devíti stávajících equity partnerů se od 1. 7. 2016 stanou dalšími společníky kanceláře František Korbel, Dušan Sedláček a Lukáš Syrový.

více

Dell Computer, s.r.o.

Tisková zpráva, 21.06.2016 11:21

Dell aktualizuje své čtyřsocketové servery novými procesory Intel

Praha, 21. června 2016 - Společnost Dell aktualizuje čtyřsocketové servery PowerEdge 13. generace. Tyto výkonné servery jsou zaměřeny na všechny podniky počínaje rozsáhlým serverovým prostředím až po řešení pro vzdálené pobočky. Optimalizují výkon pro zpracování big data, analýzu dat v reálném čase i pro hustě virtualizované prostředí.

více

Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 20.06.2016 16:46

NA STŘEŠE CENTRA ČERNÝ MOST VYROSTE LETNÍ KINO S BEZPLATNÝM PROMÍTÁNÍM, JEHO NÁVŠTĚVNÍCI VYBEROU NEJLEPŠÍ ČESKÝ FILM ROKU 2015

Praha, 20. června 2016 - Letošní prázdniny se v Centru Černý Most ponesou na filmové vlně. Na jeho střeše bude každý čtvrtek mezi 23. červnem a 25. srpnem (vždy od 21 hodin) diváky vítat letní UPC MAX kino, jež zdarma promítne desítku vybraných českých snímků. Program sestavila porota složená z předních filmových kritiků či filmových publicistů. Letní kino Centra Černý Most na základě jejich doporučení uvede mimo jiné oceňované snímky Kobry a užovky, Ztraceni v Mnichově či Domácí péče, pohádku Sedmero krkavců, dokument Mallory nebo komedii Padesátka. Samotní návštěvníci z nich svým hlasováním vyberou vítěze MAX Ceny 2015. Slavnostní zahájení projektu připraveného ve spolupráci s filmovým kanálem Prima MAX a multikinem CineStar, jež bude moderovat Libor Bouček, se odehraje ve čtvrtek 23. června za přítomnosti známých osobností. Před každým promítáním se diváci mohou těšit na autogramiády autorů či hvězd právě uváděných snímků.  

víceCZ | EN