Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 01.12.2016 10:38

V CENTRU CHODOV SE BUDOU V PRŮBĚHU ADVENTU HLEDAT HVĚZDY, DORAZÍ MIKULÁŠ A DOJDE I NA PRODLOUŽENOU DOBU NAKUPOVÁNÍ

Praha, 1. prosince 2016 - Advent, jedno z nejoblíbenějších období roku, je tady. Předvánoční atmosférou ožívá také Centrum Chodov, které pro své návštěvníky připravilo sváteční víkendy plné zábavy, inspirace a služeb zpříjemňujících předvánoční nakupování. V rámci unikátní aktivity nesoucí název „Hledej hvězdu" budou zákazníci centra v jeho prostorách po čtyři týdny pátrat po 100 křišťálových vánočních hvězdách z limitované edice Swarovski a zároveň pomáhat Nadaci Nova pečující o znevýhodněné děti. Pro členy věrnostního programu centra je připravena dárková stěna plná obálek s vánočními odměnami, 5. prosince navíc dorazí Mikuláš.  Čas příprav na příchod Štědrého dne završí Centrum Chodov mezi 21. a 23. prosincem oblíbeným Xmas Night Shopping s prodlouženou prodejní dobou až do 22 hodin a extra adventním servisem.

více

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Tisková zpráva, 30.11.2016 20:15

Slavný DJ Yoda učí robota, jak zabodovat u mixážního pultu

Sledujte, jak kooperativní robot předvede na premiéře nového Fordu Fiesta strhující živý set pod dohledem svého mentora, jímž není nikdo menší než oceňovaný DJ Yoda Robot „YuMi" je zkonstruovaný speciálně na spolupráci s lidmi Ford patří k prvním výrobcům automobilů, kteří uplatňují integrovaný přístup ke spolupráci dělníků a kooperativních robotů, tzv. ko-botů, na montážních linkách /V Praze, 30. listopadu 2016/ - Chcete vidět robota v roli diskžokeje? V tom případě si pusťte neuvěřitelné video, ve kterém stojí za mixážním pultem robot „YuMi". Jeho mentorem je úspěšný DJ Yoda - odkaz ZDE.

více

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Tisková zpráva, 30.11.2016 15:17

Ford Fiesta nové generace přijíždí rovnou ve čtyřech různých verzích. Je to technicky nejvyspělejší malý vůz na světě

Ford Fiesta nové generace - technicky nejvyspělejší malý vůz na světě - nabízí rozšířený výběr verzí: luxusní Vignale, sportovní ST-Line, stylové Titanium a crossover Active (v nabídce nebude chybět ani verze Trend) Jako první model značky Ford dostane Fiesta systém detekce chodců, který dokáže předejít srážce i v noci, nebo aktivní parkovací asistent s automatickým brzděním zabrání drobným kolizím při automatickém parkování Fiesta je také první Ford s prémiovým audiosystémem B&O PLAY. Systém SYNC 3 má „plovoucí" dotykový displej o úhlopříčce až 8 palců Elegantní exteriér i ergonomický interiér nabízejí nové možnosti individualizace. Prémiovou výbavu zastupuje například stahovatelná panoramatická střecha. Valivý hluk poklesl o sedm procent Paletu motorů tvoří mimo jiné 1.0 EcoBoost 103 kW (140 k) a 1.5 TDCi 88 kW (120 k) - první vysokovýkonný vznětový motor ve Fiestě. Nová je rovněž šestistupňová převodovka. Předpokládané hodnoty emisí CO2 začínají na 82 g/km* Řidičsky přitažlivý charakter je posílen díky novému podvozku a systému elektronického rozdělování točivého momentu. Přilnavost v zatáčkách se zlepšila o 10 procent, brzdná dráha o 8 procent /V Praze, 30. listopadu 2016/ - Ford na speciální akci „Go Further" v německém Kolíně nad Rýnem odhalil novou generaci Fordu Fiesta. Je to technicky nejvyspělejší malý vůz na světě.

více

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Tisková zpráva, 29.11.2016 18:12

Ford představil na akci „Go Further“ novou generaci Fiesty, aktuality z oblasti chytré mobility, speciální edice Mustangu i řadu dalších novinek

Na akci „Go Further" v Kolíně nad Rýnem odhalil Ford novou generaci Fordu Fiesta rovnou ve čtyřech produkčních variantách. Jsou to luxusní Vignale, sportovní ST-Line, stylový model Titanium a crossover Active Ford zveřejnil nové poznatky o tom, jak mohou autonomní vozy zvýšit kvalitu života, a současně oznámil, že je od příštího roku začne testovat i v Evropě Sportovní model Ford Mustang se dočkal speciálních edic Black Shadow Edition a Blue Edition; Transit Custom bude k dostání také v provedení Black Edition a rozšíří se nabídka modelů Sport Oceňovaný zážehový motor 1.0 EcoBoost dostane jako první tříválec na světě inovativní technologii vypínání válce při částečném zatížení Na oslavu vítězství Fordu v Le Mans v letech 1966 a 2016 se řada stavebnic LEGO® Speed Champions rozroste o modely závodních vozů Ford GT a Ford GT40 /V Praze, 29. listopadu 2016/ - Společnost Ford Motor Company dnes na speciální akci „Go Further" v německém Kolíně nad Rýnem odhalila ve světové premiéře novou generaci modelu Ford Fiesta.  

víceCZ | EN