Dove

Tisková zpráva, 09.06.2016 16:31

92 % Češek a Slovenek si chce upravovat vlasy bez omezení i za cenu negativních vlivů na krásu a zdravý vzhled vlasů.

Praha, 8. června 2016 - Účes je jedinečným prostředkem vyjádření vlastního stylu a osobnosti. Přesto se způsob úpravy vlasů často stává předmětem konvenčních představ o tom, jaký účes bychom měli nebo neměli nosit. Proč ale podléhat předsudkům? Dove věří, že každá žena by měla mít takový účes, jaký chce ona sama. Její vlasy jsou její volba. Kudrliny ke kulatému obličeji, modré vlasy nebo blond Asiatka? Proč ne. Potvrzuje to i nedávný průzkum[1] mezi Češkami a Slovenkami. Pouhých 8 % z nich uvedlo, že se při vlasovém stylingu běžně řídí obecnými doporučeními a chce vyhovět většině, ostatní touží po účesu, jaký se líbí v první řadě jim. Více než polovina dotázaných si vlasy běžně upravuje barvením nebo fénováním, zároveň ale tyto činnosti vnímá jako příčinu poškození. O tom, že se jich určitý stupeň poškození vlasů týká, je přesvědčeno dokonce 91 % respondentek. Ženám, pro které je vlasový styling cestou k sebevyjádření, ale současně se obávají jeho negativních vlivů na krásu a zdravý vzhled jejich vlasů, je určena unikátní řada vlasové péče Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment. Její šampon, kondicionér, maska a olejové sérum napomáhají udržet zdravý vzhled a krásu všem typům namáhaných vlasů. Řada Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment obsahuje výtažek z červených řas a Keratin Nutri Complex, díky kterým regeneruje vlasy do hloubky a eliminuje známky jejich poškození. [1] Květen 2016, 366 respondentek  

více

Rexona

Tisková zpráva, 14.07.2016 16:41

Stáj formule 1 Williams Racing navázala partnerství se značkou Rexona, která vytvořila limitovanou edici antiperspirantů nejen pro závodní jezdce

Praha, 14. července - V roce 2015 podepsala společnost Unilever víceletou spolupráci se stájí formule 1 Williams Racing. Závody formule 1 poskytují přední značce antiperspirantů vhodnou příležitost pro zvýšení propagace. Logo Rexona se objevuje na bočnici, předním křídle a předních trojúhelníkových ramenech karoserie závodního speciálu Williams Mercedes FW38 i na vybavení a oblečení této stáje. Díky partnerství přináší Rexona v letošním roce limitovanou edici pánských antiperspirantů Williams Racing.  

více

Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 01.07.2016 11:31

FESTIVAL CHUTÍ V CENTRU CHODOV PŘEKVAPÍ NEČEKANÝMI KOMBINACEMI

Praha, 1. července 2016 - Nejen pro milovníky jídla budou od 11. do 17. července v Centru Chodov připraveny netradiční gastronomické zážitky v rámci Festivalu chutí. Jeho návštěvníci se v průběhu celého týdne vžijí do role degustátorů a okusí vybrané pokrmy, ovšem za překvapivých podmínek. Vyzkouší si díky tomu, jak jejich vnímání chutí ovlivňují například zvukové kulisy, odlišné vůně či různě barevné odstíny nádobí.  

více

Havel, Holásek & Partners

Tisková zpráva, 27.06.2016 11:03

Tři dosavadní partneři Havel, Holásek & Partners rozšíří počet společníků kanceláře z devíti na dvanáct

Největší česko-slovenská právnická firma Havel, Holásek & Partners rozšiřuje počet svých equity partnerů, tj. partnerů, kteří jsou zároveň spolumajiteli kanceláře. Na základě rozhodnutí devíti stávajících equity partnerů se od 1. 7. 2016 stanou dalšími společníky kanceláře František Korbel, Dušan Sedláček a Lukáš Syrový.

víceCZ | EN