Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 19.09.2016 09:15

VÝSTAVU KOLEKCÍ ODĚVŮ ZHOTOVENÝCH 3D TISKÁRNOU I WORKSHOPY S HONGKONGSKÝMI 3D NÁVRHÁŘI NABÍDNE CENTRUM CHODOV

Praha, 19. září 2016 - Centrum Chodov je vyznavačem trendů. Svým zákazníkům od 3. do 16. října přináší interaktivní výstavu UNEXPECTED FASHION, která je zavede do světa 3D tisku, moderní technologie rozšířené již i v oblasti módy a doplňků. Návštěvníky zaujmou nejen kolekce 3D outfitů z dílny uznávaného hongkongského studia SHIGO, ale také možnost nahlédnout právě s návrháři z Hong Kongu (3. října od 16 hodin) „pod pokličku" procesu výroby oděvů pomocí této sofistikované metody budoucnosti. Kromě exponátů budou připraveny workshopy, videoprojekce, 3D tiskárny či 3D pero, prezentace techniky tisku z plastu, ale i čokolády. Technologičtí a módní nadšenci si mohou nechat vytvořit šablonu pro tisk miniatury vlastní 3D busty.  

více

Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 14.09.2016 18:50

OLYMPIONIK PETR KOUKAL ODEHRAJE POSLEDNÍ ZÁPAS KARIÉRY V CENTRU ČERNÝ MOST

Všichni fanoušci trojnásobného olympionika Petra Koukala mají jedinečnou šanci ho ještě jednou spatřit v plném nasazení na badmintonovém kurtu v Centru Černý Most. Tam totiž v sobotu 17. září od 10 do 17 hodin proběhne badmintonová exhibice, v rámci níž se představí přední čeští hráči juniorské a seniorské kategorie, mnozí z nich i reprezentanti České republiky. Účast přislíbil kromě Petra Koukala, jenž zápasem ukončí svou kariéru, rovněž další olympionik, Scott Evans z Irska. Vedle exhibičních utkání bude připraven bohatý program pro děti plný soutěží o věcné ceny a exkluzivní autogramiáda Petra Koukala, která se v Centru Černý Most uskuteční od 12.30 do 13 hodin.

více

Zendium

Tisková zpráva, 14.09.2016 18:43

Těhotenství a péče o zuby: Úbytku vápníku se nebojte, nepodceňte ale prevenci

Očekávání narození miminka je obdobím, které by si nastávající maminky měly především bez starostí užívat. Zkazky o tom, že těhotenství vždy negativně ovlivní zdraví zubů, mohou klid snadno narušit. Ve skutečnosti ale neplatí „1 těhotenství = 1 zub pryč". Více než úbytek vápníku mohou nastávající maminky potrápit kazy a záněty vzniklé již před otěhotněním. Se správnou prevencí a zdravým životním stylem se ale není třeba obávat žádných katastrof.  

více

Dove

Tisková zpráva, 14.09.2016 12:56

ORIGINÁLNÍ DOBRO. KOLEKCE TEXTILU #JSMEKRASNE OD DOVE K DOSTÁNÍ JIŽ NYNÍ

Značka Dove prostřednictvím kampaně #jsmekrasne celoročně pomáhá českým a slovenským ženám uvědomovat si svou krásu a zvyšovat tak jejich sebevědomí. Nyní jako součást této kampaně představuje Dove DOBRO. kolekci textilu s motivačními slogany, které byly vybrány z mnoha návrhů českých a slovenských blogerek, ale také široké veřejnosti. Sortiment, jenž je dostupný na www.zoot.cz, zahrnuje klasické tričko, volné triko s netopýřími rukávy, mikinu a plátěnou tašku. Ženy si  mohou díky této kolekci vzít svou krásu doslova „na triko". Výtěžek z prodeje bude věnován Nadačnímu fondu Slovak-Czech Women's Fund.

víceCZ | EN