Tiskové středisko
Havel, Holásek & Partners_aktuální
29. 08. 2017

Havel, Holásek & Partners opět výrazně ekonomicky roste, její zisk před zdaněním se v ČR za první polovinu roku 2017 meziročně zvýšil o téměř čtvrtinu

Pondělí, 28. srpna 2017 – Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners zaznamenala v první polovině tohoto roku návrat k výraznému ekonomickému růstu. Dařilo se jí zejména v České republice, kde zvýšila oproti roku 2016 zisk před zdaněním o více než 20 % a čistý obrat o více než 11 %. Obrat celé skupiny dohromady se spolupracující inkasní agenturou Cash Collectors pak dosáhl více než 390 mil. Kč. Za rok 2017 by tak mohl celkový obrat skupiny Havel, Holásek & Partners dosáhnout 800 mil. Kč.
Ami_Communications_BARVA
25. 08. 2017

Tereza Skácalová account manažerkou v AMI

Středa, 21. června 2017 - AMI Communications v červnu rozšířila řady svých manažerů o Terezu Skácalovou. Ta v agentuře působí od roku 2015 a stará se zde o portfolio klientů z oblasti financí a služeb. Zároveň se věnuje projektům z neziskového sektoru.
images.jpg
30. 03. 2017

S KOLEM PO OFFICE PARKU I DO PŘÍRODY: CENTRUM CHODOV ROZJÍŽDÍ SPOLUPRÁCI S REKOLY

Praha, 30. března 2017 - Centrum Chodov a Rekola zahajují unikátní spolupráci - populární růžová kola budou vůbec poprvé k dispozici i mimo centrum Prahy. Od konce března mohou nejen návštěvníci centra, ale také pracovníci zdejších kancelářských budov, místní rezidenti či studenti na vysokoškolských kolejích pro svůj pohyb po okolí využít deset speciálních rekol. Snadné zapůjčení kol zajistí mobilní aplikace, do které se zájemci o tuto službu registrují. Součástí aplikace je mimo jiné i mapka pro pohyb rekol a vyznačená stanoviště, kde bude možné kola vrátit.
images.jpg
28. 03. 2017

CENTRUM CHODOV ZAHÁJÍ PROVOZ NOVÉ RESTAURAČNÍ ZÓNY GRAND KITCHEN CELOTÝDENNÍM FOOD FESTIVALEM

Praha, 22. března 2017 - Na slavnostní otevření rozšířené a relokované restaurační zóny s názvem Grand Kitchen, které se uskuteční 29. března, naváže Centrum Chodov pětidenním Food Festivalem s bohatým doprovodným programem. Návštěvníci centra se mohou těšit nejen na ochutnávky pokrmů ze zdejších restaurací, ale také na zábavná flash-mob taneční vystoupení či živý hudební doprovod. Dále v tomto týdnu odstartují unikátní animace, které se budou konat pravidelně každý měsíc. Patří mezi ně série stand-upů s názvem Unexpected Comedy nebo dětské Unexpected Kids Show.
images.jpg
28. 03. 2017

PRESTIŽNÍ MODELINGOVÁ SOUTĚŽ SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK OPĚT I V PRAZE. BUDOUCÍ HVĚZDY PŘEHLÍDKOVÝCH MOL BUDOU VYBÍRÁNY MIMO JINÉ V CENTRU ČERNÝ MOST A CENTRU CHODOV.

Praha, 20. března 2017 - I v letošním roce se v Centru Černý Most a Centru Chodov uskuteční pražské castingy nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Budou se konat 26. března v Centru Černý Most a 8. dubna v Centru Chodov. Zúčastnit se jich mohou jak dívky, tak i mladí muži z celé České republiky. Ambasadorkou projektu je opět topmodelka Zuzana Stráská, jež provede všemi koly castingů a bude se spolu s porotou podílet na výběru postupujících.
continental-logo-yellow-srgb-png-data.png
28. 03. 2017

Společnost Continental vystavovala pneumatiky z řad EM-Master a RDT-Master na veletrhu CONEXPO-CON/AGG

Portfolio ContiEarth zahrnuje dvě řady pneumatik - EM-Master a RDT-Master - navržené speciálně pro různá vozidla a nasazení při zemních pracích V Las Vegas byla veřejnosti poprvé předvedena verze pneumatiky E3/L3 iTire: integrovaný snímač automaticky sleduje tlak a teplotu pneumatik MPT 70E do náročného terénu a na stavby Praha, 24. března 2017 - Společnost Continental Commercial Specialty Tires (CST) vystavovala na veletrhu CONEXPO-CON/AGG 2017 pneumatiky z řad EM-Master a RDT-Master ze svého portfolia ContiEarth.  Nové pneumatiky Off-The-Road (OTR) jsou nejnovějším přírůstkem v portfoliu speciálních plášťů společnosti Continental a byly speciálně navrženy s ohledem na extrémně náročné požadavky zákazníků podnikajících v oblasti výstavby a zemních prací. Nově vyvinuté vzory dezénu představují řešení, které se dokonale hodí pro různé využití.
continental-logo-yellow-srgb-png-data.png
28. 03. 2017

Novinka letošního léta, pneumatika PremiumContact 6, šampionem v premiérovém testu prestižního časopisu Auto Bild

Nová letní pneumatika PremiumContact 6 uspěla hned na první pokus. V testu specializovaného německého magazínu Auto Bild překonala 51 konkurentů díky vyváženému výkonu na nejvyšší technologické úrovni Auto Bild: „Nejlepší výsledky na mokrém a suchém asfaltu, dynamické jízdní vlastnost s přesnými reakcemi na řízení vozidla, krátká brzdná dráha na suchu i mokru a vynikající spotřeba paliva." Testován byl rozměr 225/50 R17 na BMW řady 3.  Novinka dosáhla nejvyššího součtu bodů při brzdění na suchu a mokru, čímž potvrdila, že poskytuje maximální bezpečnost v souladu s koncepcí Vision Zero společnosti Continental Praha, 27. března 2017 - Zbrusu nová letní pneumatika PremiumContact 6 prokázala své kvality ziskem nejvyššího umístění hned při ostré premiéře ve velkém testu letních pneumatik německého magazínu Auto Bild. Redaktoři ohodnotili pneumatiku jako „nejlepší na mokru a suchu", ocenili její „dynamické jízdní vlastnosti s přesnými reakcemi na řízení vozidla a krátkou brzdnou dráhu na suchu i za mokra" a pochválili „vynikající spotřebu paliva". Závěrem napsali: „Nový model PremiumContact 6 od společnosti Continental je jasným vítězem srovnávacího testu. V žádné z dvanácti disciplín testu nezaváhal a stal se nejen celkovým vítězem testu, ale též „Eko - šampionem".
shell.gif
15. 03. 2017

STUDENTSKÉ TÝMY MÍŘÍ DO LONDÝNA S ÚSPORNÝMI AUTY BUDOUCNOSTI

V Praze, 15. března 2017 - Make the Future Live - festival myšlenek a novátorských přístupů v oblasti hospodaření s globálními energetickými zdroji, se po roce vrací do Londýna. V jeho rámci se uskuteční již 33. ročník soutěže Shell Eco-marathon Europe, celosvětově známý závod technicky nadaných studentů, jenž podporuje inovace mladých lidí v oblasti mobility. I v letošním roce budou bohužel chybět zástupci českých technických škol.
images.jpg
15. 03. 2017

CENTRUM CHODOV OTEVŘE ROZŠÍŘENOU GASTRONOMICKOU ZÓNU. NÁVŠTĚVNÍCI BUDOU MOCT VYBÍRAT Z VÍCE NEŽ TŘICETI RESTAURACÍ, KAVÁREN A BISTER

Praha, 9. března 2017 - Expanze Centra Chodov úspěšně pokračuje. Jeho kompletní zprovoznění je sice naplánováno až na podzim tohoto roku, ale již nyní se mohou návštěvníci připravovat na malou ochutnávku v podobě moderní restaurační části Grand Kitchen. Relokovaná a o poznání větší gastronomická zóna bude veřejnosti zpřístupněna 29. března a Centrum Chodov tak nabídne více než 30 restauračních jednotek a gastro obchodů. Zákazníci se vedle stávajících značek mohou těšit na zcela nové podniky, jako jsou například Spicymama, The PUB, Ryby & Chips, Makakiko, bistRAWveg, Bombay Express, Tom's Burger a mnoho dalších.
continental-logo-yellow-srgb-png-data.png
28. 02. 2017

Společnosti Continental a Caterpillar podepsaly dohodu o spolupráci

Praha, 27. února 2017 - Společnosti Continental a Caterpillar podepsaly smlouvu o vybavení nákladních vozidel Cat Off-Highway Trucks (série modelů 770 až 775) pneumatikami Continental RDT-Master v rozměrech 18.00 R 33, 21.00 R 33 a 24.00 R 35. Tato dohoda zároveň zahajuje spolupráci na vývoji nových pneumatik pro další dva typy vozidel značky Cat: středně velké kolové nakladače a kloubové dempry.
images.jpg
16. 02. 2017

POKÉMON GO SE BUDE 18. ÚNORA HRÁT ŽIVĚ V CENTRU ČERNÝ MOST A CENTRU CHODOV

Praha, 16. února 2017 - Trenéři, pozor! Centrum Černý Most a Centrum Chodov se stanou těmi nejlepšími místy, kde můžete chytit Pokémony z regionu Johto. Všichni fanoušci hry Pokémon GO jsou srdečně zváni na oslavu této báječné novinky. V sobotu 18. února 2017 proběhne v obou centrech akce Pokémon Challenge, která dodá tradičnímu zážitku z nakupování zábavní, společenskou a dynamickou dimenzi.
logo-ford-sm-100x50.jpg
15. 02. 2017

Ford uspořádal rande snů pro ty, kdo obvykle stráví Valentýna obsluhováním jiných párů

Pro číšníky a servírky, barmany i další podobné profese je spokojenost zákazníků na svátek svatého Valentýna důležitější než jejich vlastní Každý čtvrtý někdy pomáhal zákazníkovi se žádostí o ruku Stejný počet se jich ale někdy pohádal s partnerem kvůli tomu, že museli 14. února do práce Třetina zkoušela vyměnit si na Valentýna směnu. Někteří dokonce dali výpověď Ford zorganizoval pro několik vybraných šťastlivců rande snů /V Praze, 14. února 2017/ - Každý čtvrtý číšník nebo servírka si už někdy vyzkoušeli roli moderního Amora a asistovali zákazníkům při žádosti o ruku. Sami ale většinou Valentýna oslavit nestihnou. A nejednou se kvůli tomu pohádají se svými partnery.
unilever-logo-male.jpg
15. 02. 2017

Unilever se zavázal do roku 2025 zavést stoprocentně recyklovatelné plasty do svých obalových materiálů

Praha, 7. února 2017 - Společnost Unilever se zavázala, že do roku 2025 bude možné opětovně využívat, recyklovat nebo kompostovat veškeré její plastové obaly. Dále vyzvala ostatní zástupce spotřebního průmyslu k rychlejšímu postupu v zavádění cirkulární ekonomiky.
images.jpg
09. 02. 2017

PROMĚNA CENTRA CHODOV VSTUPUJE DO POSLEDNÍ FÁZE: PRVNÍ ČÁST SE NÁVŠTĚVNÍKŮM OTEVŘE JIŽ V BŘEZNU

Praha, 9. února 2017 - Expanze Centra Chodov, kterou realizuje developer Unibail-Rodamco a v rámci níž se nákupní centrum rozroste ze současných téměř 61 000 m2 na více než 100 000 m2, vstupuje do poslední fáze. Kompletní dokončení projektu je naplánováno na podzim tohoto roku. Návštěvníci se však už nyní mohou těšit na malou ochutnávku - koncem března dojde k otevření relokované a rozšířené restaurační části, která přinese zcela nové gastronomické zážitky.
images.jpg
12. 01. 2017

UNIBAIL-RODAMCO, NIANTIC A THE POKÉMON COMPANY INTERNATIONAL OZNAMUJÍ PRVNÍ CELOEVROPSKÉ PARTNERSTVÍ PRO POKÉMON GO

Praha, 12. ledna 2017 - Unibail-Rodamco, největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí, navázala partnerství s Niantic, Inc., vydavatelem a vývojářem Pokémon GO, a The Pokémon Company International za účelem umístit během této zimy ve svých 58 evropských nákupních centrech PokéStopy a Gymy. V rámci vůbec prvního obdobného partnerství pro hru Pokémon GO na území Evropy bude Unibail-Rodamco, lídr v rozvoji unikátních inovativních společenských center, hostit až 1 000 PokéStopů a Gymů situovaných napříč dekoracemi a společenskými prostorami svých 58 destinací, v České republice reprezentovaných Centrem Chodov a Centrem Černý Most.
logo-ford-sm-100x50.jpg
03. 01. 2017

Nahánějí vám sváteční návštěvy příbuzných hrůzu? Nejste sami. Pomoci by mohla technologie potlačování hluku

Nový průzkum ukázal, že většinu lidí jejich příbuzní o svátcích znervózňují Každý třetí by se nejraději návštěvám vyhnul úplně nebo alespoň strávil u rodiny partnera kratší dobu Řešením by mohla být technologie potlačování hluku, která se už používá ve sluchátkách a v automobilech Osobní zvukové zóny by členům rodiny umožnily „ztišit" hlasité projevy ostatních /V Praze, 22. prosince 2016/ - Vánoce a rodinné návštěvy mohou být velmi stresující. A co teprve, když se tyto dva faktory spojí dohromady!
images.jpg
20. 12. 2016

CENTRUM CHODOV SPOLU S JIHOMĚSTSKOU SOCIÁLNÍ ROZDÁ DÁRKY SENIORŮM

Praha, 20. prosince 2016 - Centrum Chodov ve spolupráci s Jihoměstskou sociální splní vánoční přání seniorům. V prostorách centra vyrostl v předchozích týdnech takzvaný „Strom splněných přání", na kterém byly zavěšeny zprávy od obyvatelů Domova pro seniory Jižní Město. Zákazníci obchodního centra si mohli libovolně zvolit, komu z nich udělají radost a pořídí mu vybranou pozornost. Samotné předání dárků proběhne 21. prosince v prostorách Domova, a to za přítomnosti zástupců Centra Chodov, Jihoměstské sociální i městské části Praha 11.
logo-ford-sm-100x50.jpg
15. 12. 2016

Po skleničce byste za volant nesedli – ale co druhý den ráno? „Kocovinový oblek“ Fordu naznačuje, že ani to není dobrý nápad

Řízení ráno po společenské akci nebo vánočním večírku může být stejně nebezpečné jako jízda přímo po konzumaci alkoholu I když hladina alkoholu v krvi už nepřesahuje povolenou hodnotu, pořád negativně ovlivňuje schopnosti řidiče Speciální „kocovinový oblek" Fordu simuluje pulzující bolest hlavy a malátnost S oblekem se lze setkat v rámci bezplatného programu Ford Driving Skills For Life pro mladé řidiče /V Praze, 14. prosince 2016/ - Jízda pod vlivem alkoholu patří k nejsilnějším společenským tabu. Ale usednout za volant následující ráno může být zrovna tak nebezpečné.
logo-ford-sm-100x50.jpg
13. 12. 2016

Ford natankoval kapele The Tap Tap 2 015 litrů nafty

Návštěvníci Mikulášské v Praze „naházeli" kapele handicapovaných hudebníků 2 015 litrů nafty Za každý metr hozený speciálním míčem věnoval Ford skupině litr nafty Na svém turné se The Tap Tap přepravuje speciálními vozy Ford - konkrétně modely Transit, Tourneo Custom a Tourneo Connect Ford nabízí postiženým upravené vozy za výrazně zvýhodněné ceny /V Praze, 12. prosince 2016/ - V úterý 6. prosince vystoupila na Mikulášské v pražském Fóru Karlín populární kapela The Tap Tap. Zatímco diváci si z koncertu odnesli sváteční náladu a tradičně nezapomenutelný hudební zážitek, handicapovaní hudebníci získali ještě něco navíc - 2 015 litrů nafty do svých vozů značky Ford, jimiž se přepravují na svá vystoupení.
images.jpg
02. 12. 2016

V CENTRU CHODOV SE BUDOU V PRŮBĚHU ADVENTU HLEDAT HVĚZDY, DORAZÍ MIKULÁŠ A DOJDE I NA PRODLOUŽENOU DOBU NAKUPOVÁNÍ

Praha, 1. prosince 2016 - Advent, jedno z nejoblíbenějších období roku, je tady. Předvánoční atmosférou ožívá také Centrum Chodov, které pro své návštěvníky připravilo sváteční víkendy plné zábavy, inspirace a služeb zpříjemňujících předvánoční nakupování. V rámci unikátní aktivity nesoucí název „Hledej hvězdu" budou zákazníci centra v jeho prostorách po čtyři týdny pátrat po 100 křišťálových vánočních hvězdách z limitované edice Swarovski a zároveň pomáhat Nadaci Nova pečující o znevýhodněné děti. Pro členy věrnostního programu centra je připravena dárková stěna plná obálek s vánočními odměnami, 5. prosince navíc dorazí Mikuláš.  Čas příprav na příchod Štědrého dne završí Centrum Chodov mezi 21. a 23. prosincem oblíbeným Xmas Night Shopping s prodlouženou prodejní dobou až do 22 hodin a extra adventním servisem.