Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 19.10.2016 16:29

CENTRUM ČERNÝ MOST LÁKÁ DO JEDINÉHO ČESKÉHO BISTRA SPICYMAMA VEDENÉHO ŠÉFKUCHAŘKOU KAMU

Praha, 19. října 2016 - Centrum Černý Most je jediným místem v České republice, kde mohou milovníci mezinárodní kuchyně s kořeněnou vůní dálek ochutnat speciality od Spicymama. Netradiční bistro přináší zákazníkům Centra Černý Most každý den nové menu plné exotických jídel inspirovaných cestami své šéfkuchařky Kamily „Kamu" Rundusové po světe. Spicymama, původně zaměřená na asijský streetfood, dnes prezentuje širokou nabídku pokrmů z různých zemí, například z Vietmanu, Thajska, ale i Peru. Unikátní je také samotný koncept restaurace s barovým posezením, díky kterému mohou hosté nahlížet doslova pod pokličku Spicymama.

více

Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 19.10.2016 16:08

CENTRUM ČERNÝ MOST NABÍZÍ UNIKÁTNÍ RESTAURACI REGAL BURGER

Praha, 19. října 2016 - V rámci rozšířené stravovací zóny ve třetím patře nabízí Centrum Černý Most svým zákazníkům jedinou pobočku Regal Burger v České republice. Úspěšná síť restaurací s kvalitními hamburgery není standardním fastfoodovým konceptem, naopak klade důraz na čerstvost surovin a jejich špičkovou kvalitu. Slovenská značka po dvou a půl letech existence a více než 150 000 prodaných hamburgerů plánuje v Čechách expandovat, a právě v nákupním centru na Černém Mostě se s jejím konceptem a sortimentem mohou čeští zákazníci exkluzivně seznámit.

více

Continental Barum s.r.o.

Tisková zpráva, 18.10.2016 16:30

Společnost Continental uvádí technologicky vyspělé zimní pneumatiky WinterContactTM TS 860, ke kterým je možné využít i službu ContiGarant

Pneumatiky WinterContactTM TS 860 zvyšují bezpečnost jízdy díky novým technologiím Cool ChiliTM, Liquid Layer DrainageTM a Snow Curve Dosahují ještě lepšího brzdného výkonu, než měl jejich předchůdce Nově lze využít službu ContiGarant, která slibuje nárok na vrácení 100 % z nákupní ceny pneumatik Praha, 18. října 2016 - Přední výrobce pneumatik, společnost Continental, uvádí na český trh zcela nový model zimních pneumatik pro osobní vozy - WinterContactTM TS 860. Při vývoji společnost využila tři nejmodernější technologie, díky kterým pneumatiky dosahují mimořádného brzdného výkonu na mokrém, zasněženém i zledovatělém povrchu. Vozidlo obuté pneumatikami WinterContactTM TS 860 se tak stává v zimních měsících lépe ovladatelným a bezpečnějším. K nejnovějšímu modelu pneumatik navíc společnost nabízí garanční program ContiGarant.  

více

Continental Barum s.r.o.

Tisková zpráva, 11.10.2016 09:54

Společnost Continental prezentuje na českém trhu VanContact Winter, zimní pneumatiky pro užitkové vozy

Nové VanContact Winter jsou k dispozici na českém trhu ve 33 rozměrech Nabízí bezpečnější provoz na zimních vozovkách pokrytých sněhem a ledem Podporují ekonomičtější přepravu díky sníženému valivému odporu Robustní designové boční žebro lépe chrání před poškozením o obrubníky Praha, 11. října 2016 - Nejnovější pneumatiky VanContact Winter byly v Německu speciálně vyvinuty pro užitkové vozy a jejich bezpečnější provoz v zimním období. Vyznačují se především vynikajícím brzdným výkonem a vyváženými vlastnostmi na všech typech povrchů. Využití 3D lamel v celém průřezu dezénu přináší řidičům zlepšenou stabilitu jízdy na sněhu a mokru, stejně jako zkrácení brzdných drah. Nové technologie mají příznivý vliv na ekonomiku provozu i ekologii.

víceCZ | EN