Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 12.01.2017 11:07

UNIBAIL-RODAMCO, NIANTIC A THE POKÉMON COMPANY INTERNATIONAL OZNAMUJÍ PRVNÍ CELOEVROPSKÉ PARTNERSTVÍ PRO POKÉMON GO

Praha, 12. ledna 2017 - Unibail-Rodamco, největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí, navázala partnerství s Niantic, Inc., vydavatelem a vývojářem Pokémon GO, a The Pokémon Company International za účelem umístit během této zimy ve svých 58 evropských nákupních centrech PokéStopy a Gymy. V rámci vůbec prvního obdobného partnerství pro hru Pokémon GO na území Evropy bude Unibail-Rodamco, lídr v rozvoji unikátních inovativních společenských center, hostit až 1 000 PokéStopů a Gymů situovaných napříč dekoracemi a společenskými prostorami svých 58 destinací, v České republice reprezentovaných Centrem Chodov a Centrem Černý Most.

více

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Tisková zpráva, 22.12.2016 11:46

Nahánějí vám sváteční návštěvy příbuzných hrůzu? Nejste sami. Pomoci by mohla technologie potlačování hluku

Nový průzkum ukázal, že většinu lidí jejich příbuzní o svátcích znervózňují Každý třetí by se nejraději návštěvám vyhnul úplně nebo alespoň strávil u rodiny partnera kratší dobu Řešením by mohla být technologie potlačování hluku, která se už používá ve sluchátkách a v automobilech Osobní zvukové zóny by členům rodiny umožnily „ztišit" hlasité projevy ostatních /V Praze, 22. prosince 2016/ - Vánoce a rodinné návštěvy mohou být velmi stresující. A co teprve, když se tyto dva faktory spojí dohromady!

více

Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 20.12.2016 14:16

CENTRUM CHODOV SPOLU S JIHOMĚSTSKOU SOCIÁLNÍ ROZDÁ DÁRKY SENIORŮM

Praha, 20. prosince 2016 - Centrum Chodov ve spolupráci s Jihoměstskou sociální splní vánoční přání seniorům. V prostorách centra vyrostl v předchozích týdnech takzvaný „Strom splněných přání", na kterém byly zavěšeny zprávy od obyvatelů Domova pro seniory Jižní Město. Zákazníci obchodního centra si mohli libovolně zvolit, komu z nich udělají radost a pořídí mu vybranou pozornost. Samotné předání dárků proběhne 21. prosince v prostorách Domova, a to za přítomnosti zástupců Centra Chodov, Jihoměstské sociální i městské části Praha 11.

více

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Tisková zpráva, 14.12.2016 19:15

Po skleničce byste za volant nesedli – ale co druhý den ráno? „Kocovinový oblek“ Fordu naznačuje, že ani to není dobrý nápad

Řízení ráno po společenské akci nebo vánočním večírku může být stejně nebezpečné jako jízda přímo po konzumaci alkoholu I když hladina alkoholu v krvi už nepřesahuje povolenou hodnotu, pořád negativně ovlivňuje schopnosti řidiče Speciální „kocovinový oblek" Fordu simuluje pulzující bolest hlavy a malátnost S oblekem se lze setkat v rámci bezplatného programu Ford Driving Skills For Life pro mladé řidiče /V Praze, 14. prosince 2016/ - Jízda pod vlivem alkoholu patří k nejsilnějším společenským tabu. Ale usednout za volant následující ráno může být zrovna tak nebezpečné.

víceCZ | EN