Continental Barum s.r.o.

Tisková zpráva, 26.04.2017 16:40

Přezouvají Češi dobře? Podle průzkumu značky Barum až 15 % řidičů sjíždí pneumatiky na nebo pod zákonem daný limit

  ·         Pneumatiky pravidelně přezouvá 87 % lidí. S výměnou za novou sadu však téměř 15 % lidí čeká, až se hloubka vzorku dostane na, nebo dokonce pod zákonem daný limit. Bezpečné jízdní vlastnosti letního obutí přitom zajistí vzorek hluboký alespoň 3 mm nebo více. ·         37 % li dí mění zimní pláště za letní podle toho, jaké je počasí, třeba již v březnu. Téměř 40 % čeká a přezouvá podle litery zákona až začátkem dubna. ·         Barum je jednou z nejpoužívanějších značek pneumatik v Česku. Pláště této značky má na svém autě každý pátý řidič. Praha, 11. dubna 2017 - Celý rok na zimních pneumatikách jezdí málokdo. Průzkum společnosti STEM/MARK[1] pro Barum ukázal, že v přezouvání na letní pláště jsou Češi poměrně disciplinovaní, na zimních pneu v létě podle něj jezdí jen 1,4 % lidí. Horší už je to s pravidelnou výměnou sjetých pneumatik.  Téměř 10 % dotazovaných nevědělo, při jaké hloubce vzorku by se měly vyměnit. Mezi nejoblíbenější české pneumatiky jednoznačně patří značka Barum, která proto připravila pro motoristy jednoduchý návod, jak by měli správně přezouvat. [1] Průzkum společnosti STEM/MARK provedený na 437 respondentech v březnu 2017.

více

Continental Barum s.r.o.

Tisková zpráva, 26.04.2017 16:25

Continental umožní deseti běžným řidičům vyzkoušet si práci testovacího jezdce

  ·         Zkušebna pneumatik v Otrokovicích zaměstnává více než 50 testovacích jezdců, kteří denně ujedou přes 500 km. Šest Čechů a čtyři Slováci si teď jejich práci vyzkouší a zjistí, jak se testují pneumatiky - na běžných silnicích v provozu. ·         Řidiči se nominovali přes profil značky Continental na Facebooku. Na testovacích pláštích je během letní sezony čeká nejméně 15 000 km. Během testu se bude na jejich vozech kontrolovat průběžné opotřebení plášťů. ·         Continental chce získaná data použít nejen pro potvrzení delší životnosti nové pneumatiky PremiumContact 6, ale i pro vývoj dalších plášťů.  

více

Continental Barum s.r.o.

Tisková zpráva, 26.04.2017 16:02

Barum: nejoblíbenější pneumatiky na serveru Heureka.cz

· Nejžádanější zimní pneumatikou a nositelem titulu Produkt Roku 2016 byla vloni Barum Polaris 3. ·  Letní Barum Brillantis 2 a Bravuris 3 obsadily ve své kategorii druhé a třetí místo. ·  Zákazníci v jejich případě oceňují výborné jízdní vlastnosti za přijatelnou cenu a také jejich český původ. Praha, 4. dubna 2017 - Největší nákupní portál a srovnávač cen na českém trhu Heureka.cz každoročně v rámci soutěže ProduktRoku poměřuje nabízené produkty podle toho, jak často je zákazníci vyhledávají, jak často je nakupují i jak je hodnotí. Mezi pneumatikami jasně kraloval Barum. V kategorii zimních plášťů zvítězil, v letních obsadila domácí značka druhé a třetí místo.  

více

Unibail-Rodamco

Tisková zpráva, 30.03.2017 12:40

S KOLEM PO OFFICE PARKU I DO PŘÍRODY: CENTRUM CHODOV ROZJÍŽDÍ SPOLUPRÁCI S REKOLY

Praha, 30. března 2017 - Centrum Chodov a Rekola zahajují unikátní spolupráci - populární růžová kola budou vůbec poprvé k dispozici i mimo centrum Prahy. Od konce března mohou nejen návštěvníci centra, ale také pracovníci zdejších kancelářských budov, místní rezidenti či studenti na vysokoškolských kolejích pro svůj pohyb po okolí využít deset speciálních rekol. Snadné zapůjčení kol zajistí mobilní aplikace, do které se zájemci o tuto službu registrují. Součástí aplikace je mimo jiné i mapka pro pohyb rekol a vyznačená stanoviště, kde bude možné kola vrátit.

víceCZ | EN