Černí koně jedou i díky AMI

Nezisková společnost Černí koně velice úspěšně už devět let pomáhá handicapovaným zapojit se do společnosti prostřednictvím sportu a volnočasových aktivit. 

Nezisková společnost Černí koně velice úspěšně už devět let pomáhá handicapovaným zapojit se do společnosti prostřednictvím sportu a volnočasových aktivit. Díky tomu zvyšuje povědomí veřejnosti o možnostech těchto lidí a daří se jí bořit hranice mezi světem zdravých a těch, kteří takové štěstí neměli. Zakladatel společnosti Tomáš Pouch má s handicapem osobní zkušenost, takže ví své. Vymyslel řešení pro nejmenší: dětské handbiky, kola sestrojená přesně podle individuálních potřeb každého dítěte tak, aby ho dokázalo snadno ovládat a mohlo se volně pohybovat.

K oblíbeným aktivitám Černých koní patří každoroční edukativní turné „Tour4change“, na němž zdraví i handicapovaní cyklisté jezdí po městech celé republiky s programem, v němž se snaží veřejnost informovat o nutnosti prevence před úrazy, o bezpečnosti a přispět k vyšší toleranci mezi lidmi. Černí koně pořádají i celosvětově unikátní projekt „Vítr ve vlasech“, při němž předávají potřebným handbiky. AMI pomáhá s šířením informací o aktivitách sdružení prostřednictvím tiskových zpráv, organizováním tiskových konferencí i přímou finanční pomocí na výrobu handbiků.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications