Spokojenost a profesní růst našich kolegů je základem, na kterém stojí úspěch naší agentury. Ať u nás s PR teprve začneš nebo máš s PR spoustu zkušeností, v AMI získáš možnost k seberealizaci.

 

 

Nabízíme ti možnost dalšího vzdělávání. Na pravidelných přednáškách potkáš zajímavé osobnosti, renomované odborníky a známé novináře. Navštívíš konference a semináře, kterých se účastníme, ať už jako posluchači, nebo jako mluvčí. Někteří z nás začínali jako asistenti, časem získali zkušenosti a nyní vedou své týmy.

 

Když nastoupíš k nám, staneš se součástí přátelského týmu. Budeš se podílet na zajímavých a nevšedních projektech pro naše klienty. Při práci se setkáš se špičkovými profíky z mnoha oborů a mnohé se od nich naučíš. I my ti můžeme poradit, pomoci a hodně ti toho ukázat, a také se od tebe rádi něco nového naučíme.

 

Práce v AMI nás baví! Ale co si budeme povídat, i tak je čas od času dobré vypnout a trochu se pobavit. Chodíme spolu na pivo, sem tam se uvolníme na firemním večírku nebo vyrazíme na víkendový teambulding.

 

 

kariera_thumb.jpg

 

 

Volné pozice

Žádná z vypsaných pozic není ta pravá?

Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. My se ozveme, jakmile se u nás objeví pozice, která by se ti mohla líbit!