Kariéra

Kariéra v ami

AMI si za více než 20 let své existence vybudovala vlastní vzdělávací systém. Jak pro ty, kteří jsou ve firmě či oboru zcela noví, tak pro ty, kteří se v PR pohybují léta. Pravidelně si na školení zveme zajímavé osobnosti, renomované odborníky a novináře. Účastníme se různých konferencí a přednášek, ať už jako posluchači nebo mluvčí.

Několik našich klíčových zaměstnanců „vyrostlo“ v AMI – z asistentů jsou dnes na řídících pozicích v týmech, a za dobu své práce pro firmu se seznámili s prací pro nejrůznější typy klientů.

Proč zrovna k nám?

S námi budeš pracovat pro významné a zajímavé klienty. Dostaneš u nás příležitost potkat špičkové profíky ve svých oborech a něco se od nich naučit. A my se také rádi něco přiučíme od tebe.

Práce nás baví! Nebudeme ti ale namlouvat, že je to u nás jen zábava, nicméně i my umíme vypnout – zajít společně na pivo nebo se pobavit na teambuldingu či firemním večírku.

Aktuálně hledáme

thumb user
Stáž

Hledáme studenty středních a vysokých škol, kteří by rádi nakopli svou kariéru v AMI! Nestojíš jen o razítko do svého CV, ale chceš se taky opravdu něco naučit a něco vyzkoušet? Přijď na bezplatnou stáž k nám do AMI a nakoukni pod pokličku toho, jak to chodí ve velké agentuře.

Co nabízíme?

  • Nabízíme tvou první praxi v PR! Začít v největší české PR agentuře není špatné, ne?
  • Necháme tě trochu se rozkoukat a pak tě hned zapojíme.
  • Vyzkoušíš si všechny základní aktivity v PR.

Co bys u nás vlastně dělal/a?

  • Byl/a podporou týmu a pomáhal se vším, co je třeba – ať už v kanceláři nebo na akcích pro klienty.
  • Vyzkoušíš si monitoring médií, vypracovávání analýz, brainstormování nových projektů a aktivit, psaní tiskových zpráv a jiných textů!

Co bys měl/a splňovat?

  • Být student, mít chuť a zájem naučit se něco o PR a mít čas zajít k nám alespoň třikrát týdně dle svých časových možností.
  • Jinak stačí zapnout počítač, zbytek tě naučíme.

Chceš to zkusit?

Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Do úvodu zprávy napiš, že máš zájem o bezplatnou stáž.

Budeme se těšit!

Žádná z vypsaných pozic není ta pravá? Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu
prostřednictvím kontaktního formuláře níže. My se ozveme, jakmile se u nás objeví pozice, která by se ti mohla líbit!

Kontaktní formulář


Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vašeho životopisu společnosti AMI Communications se sídlem na adrese Týn 641/4, Praha 1, 11000, IČ 63077370 (ať už přímo na kontaktní adresu této společnosti nebo na adresu jí určeného zpracovatele), může tato společnost, coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v tomto životopisu za účelem vedení výběrového řízení k obsazení pracovní pozice. Váš životopis a osobní údaje v něm obsažené bude společnost zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.

V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si společnost AMI Communications na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 12 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti AMI Communications.

 Souhlasím s ponecháním mého životopisu pro účely kontaktu v případě uvolněného pracovního místa.

Společnost AMI Communications může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám společnost AMI Communications poskytne na vyžádání.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications