Kariéra

Kariéra v ami

Spokojenost a profesní růst našich kolegů je základem, na kterém stojí úspěch naší agentury. Ať u nás s PR teprve začneš nebo máš s PR spoustu zkušeností, v AMI získáš možnost k seberealizaci.

Nabízíme ti možnost dalšího vzdělávání. Na pravidelných přednáškách potkáš zajímavé osobnosti, renomované odborníky a známé novináře. Navštívíš konference a semináře, kterých se účastníme, ať už jako posluchači, nebo jako mluvčí. Někteří z nás začínali jako asistenti, časem získali zkušenosti a nyní vedou své týmy.

Když nastoupíš k nám, staneš se součástí přátelského týmu. Budeš se podílet na zajímavých a nevšedních projektech pro naše klienty. Při práci se setkáš se špičkovými profíky z mnoha oborů a mnohé se od nich naučíš. I my ti můžeme poradit, pomoci a hodně ti toho ukázat, a také se od tebe rádi něco nového naučíme.

Práce v AMI nás baví! Ale co si budeme povídat, i tak je čas od času dobré vypnout a trochu se pobavit. Chodíme spolu na pivo, sem tam se uvolníme na firemním večírku nebo vyrazíme na víkendový teambulding.

Aktuálně hledáme

thumb user
Account Specialist

Hledáme nadšeného juniora pro náš tým! Jsi komunikativní, rád se učíš nové věci a nebojíš se velkých značek? Rád bys odstartoval kariéru právě u nás?

Co nabízíme a co u nás budeš dělat?

 • Budeš pracovat pro velké klienty a značky, které dělají velké věci!
 • Práce je u nás různorodá – hodně se toho naučíš a hodně si toho vyzkoušíš.
 • Všechno ti vysvětlíme, ukážeme a budeme tady pro tvoje otázky.
 • Dáme ti možnost se rozvíjet – vybrat si můžeš ze školení, jazykových kurzů a workshopů.
 • Když ti to vážně půjde, všimneme si toho a oceníme to! U nás je kam růst.
 • Během roku si můžeš vybrat krásných 5 týdnů dovolené!
 • S kým budeš pracovat? V týmů mladých nadšených profesionálů.
 • Budeš fungovat jako pravá a někdy i levá ruka týmu!
 • Budeš pracovat na zakázkách pro klienta a zodpovídat za svěřené úkoly.
 • Co to přesně znamená? Psát čtivé texty pro tisk i online, pomáhat „stavět“ projekty od prvních nápadů až po realizaci, komunikovat s novináři, klienty i dodavateli, vypracovávat analýzy, monitorovat dění v médiích a dělat všechno, co bude potřeba – nudit se u nás nebudeš.

Co bys měl/a umět?

 • Vládnout skvěle česky slovem psaným i mluveným.
 • Mít schopnost organizovat nejen svůj čas, být kreativní a spolehlivý.
 • Učit se rád/a nové věci a chtít se někam posouvat.
 • Domluvit se anglicky (min. B2).
 • Mít za sebou adekvátní zkušenost v oboru – zaměření na marketing, PR či žurnalistiku výhodou!
 • Máš vysokou školu i praxi v PR nebo médiích? To potěší.

Máš dojem, že jsme pro tebe ti praví?

Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Do úvodu zprávy napiš, že máš zájem o pozici Account Specialist.

Budeme se těšit!

thumb user
Account Executive do týmů Finance a Auto Moto

Baví tě komunikace s lidmi, rád/a píšeš a vymýšlíš nové nápady? Chceš být v týmu největší PR agentury v Česku a pracovat pro značky, které mají zvuk?

Do našich dvou týmů (finančního a auto-moto) hledáme dva specialisty na media relations. V obou případech člověka, který má rád lidi, dobře píše, sleduje aktuální dění a myslí v souvislostech. Pokud dokážete přijít s nápadem na téma, zpracovat ho do textu a nabídnout novináři, kterého by mohlo zajímat, hledáme právě vás. S detaily vám rádi poradíme a pomůžeme.

Nepotřebujeme finančníka ani ekonoma, ani odborníka na elektromobilitu nebo spalovací motory; naši klienti oslovují se svými produkty a službami běžné lidi jako my. Ve finančním týmu vymýšlíme netradiční projekty týkající se spotřebitelských financí, ale i trendů v bydlení a architektuře. V auto-moto týmu zase připravujeme komunikaci uvedení nových modelů na trh, angažujeme se v aktivitách ohledně bezpečnosti na silnicích.

Pravidelně sbíráme české i mezinárodní ceny, máme hodně nápadů a práce. Pomáháme si navzájem a potřebujeme fajn parťáka, který zapadne do našeho týmu v Týnu.

Co nabízíme?

 • Práci pro velké klienty a značky, ale i startupy a nezisk
 • Profesní školení, lekce angličtiny – u nás je kam růst!
 • Zázemí největší PR agentury – u nás je od koho se učit!
 • 5 týdnů dovolené, 4 sick days ročně
 • Notebook, telefonní tarif, příspěvek na telefon
 • Pracovní prostředí kompletně online a v cloudu
 • Home-office dle domluvy
 • Ergonomickou pracovní židli a velký monitor, protože zdraví především!
 • Příjemné kanceláře s nádherným výhledem na Ungelt u Staroměstského náměstí (ale nebojte, víme, kam zajít na výhodná polední meníčka

Co byste měl/a umět nebo mít za sebou?

 • Dobrou gramatiku, stylistiku, protože psaní textů bude váš denní chleba
 • Výřečnost, přátelskou povahu a chuť vymýšlet a sdílet
 • Zkušenost s PR a media relations výhodou
 • Kontakty v médiích výhodou
 • Zodpovědnost a spolehlivost, protože jsme tým, který se na sebe může spolehnout

Máš dojem, že jsme pro tebe ti praví?

Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Do úvodu zprávy napiš, že máš zájem o pozici Account Executive.

Budeme se těšit!

thumb user
Social Media Manager

V našem týmu AMI Digital děláme online marketing pro spoustu zajímavých klientů z nejrůznějších oborů nejen v České republice, ale i v okolních zemích. Aktuálně hledáme do našeho týmu Managera pro sociální média. Ten je hlavním kontaktem mezi agenturním týmem a klientem. Má slušnou znalost digitálních technologií a komunikace, zná detailně byznys klienta a je schopný samostatně připravit komunikační strategii pro digitální prostředí. Koordinuje menší tým.

Když se ozveš (a my si tě vybereme), budeš s námi pracovat pro významné a zajímavé klienty, vytvářet nové projekty.Práce nás baví! Nebudeme ti namlouvat, že je to u nás jen zábava, nicméně i my umíme vypnout – zajít společně na pivo nebo se pobavit na teambuldingu či firemním večírku.

Co u nás budeš dělat?

- připravovat a realizovat kampaně na sociálních sítích- poskytovat klientům konzultace v oblasti sociálních medií- spravovat klientské profily na sociálních sítích- komunikovat s klientem, prezentovat vlastní nápady, koncepty a strategie- spolupracovat na přípravě kreativy a návrhů kampaní pro internet a sociální sítě- koordinovat dodavatele a vývojáře

Co získáš?

- práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech pro významné klienty- atraktivní práci se zajímavými klienty v inspirativním týmu dynamické digitální agentury- možnost růst, rozvíjet se a prostor pro seberealizaci- flexibilní pracovní dobu včetně práce na Home Office- finanční ohodnocení včetně bonusové složky- Multisport kartu a dovolenou navíc- pracoviště v centru Prahy (hned vedle Staroměstského náměstí)- neformální atmosféru v týmu lidí, které baví to, co dělají

Co bys měl/a umět nebo mít za sebou?

- předchozí zkušenost v oblasti digitální komunikace, ideálně na straně agentury, minimálně 2 roky- výbornou znalost práce se sociálními sítěmi (nad rámec základních uživatelských funkcí)- dovednost psát texty a znalost českého pravopisu- znalost Google Analytics a reklamních webových systémů je výhodou

Jaké vlastnosti očekáváme?

- samostatnost, logické uvažování- komunikativnost, otevřenost- organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost- časová flexibilita, schopnost zvládat stres, asertivitu- schopnost dotahovat věci do konce a dodržování termínů- nadšení a zájem o on-line komunikaci

Máš dojem, že jsme pro tebe ti praví?

Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Do úvodu zprávy napiš, že máš zájem o pozici Social Media Maneger.

Budeme se těšit!

thumb user
Stáž

Hledáme studenty středních a vysokých škol, kteří by rádi nakopli svou kariéru v AMI! Nestojíš jen o razítko do svého CV, ale chceš se taky opravdu něco naučit a něco vyzkoušet? Přijď na bezplatnou stáž k nám do AMI a nakoukni pod pokličku toho, jak to chodí ve velké agentuře.

Co nabízíme?

 • Nabízíme tvou první praxi v PR! Začít v největší české PR agentuře není špatné, ne?
 • Necháme tě trochu se rozkoukat a pak tě hned zapojíme.
 • Vyzkoušíš si všechny základní aktivity v PR.

Co bys u nás vlastně dělal/a?

 • Byl/a podporou týmu a pomáhal se vším, co je třeba – ať už v kanceláři nebo na akcích pro klienty.
 • Vyzkoušíš si monitoring médií, vypracovávání analýz, brainstormování nových projektů a aktivit, psaní tiskových zpráv a jiných textů!

Co bys měl/a splňovat?

 • Být student, mít chuť a zájem naučit se něco o PR a mít čas zajít k nám alespoň třikrát týdně dle svých časových možností.
 • Umět dobře psát česky
 • Jinak stačí zapnout počítač, zbytek tě naučíme.

Chceš to zkusit?

Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Do úvodu zprávy napiš, že máš zájem o bezplatnou stáž.

Budeme se těšit!

Žádná z vypsaných pozic není ta pravá? Pošli nám CV a krátkou motivační zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře níže. My se ozveme, jakmile se u nás objeví pozice, která by se ti mohla líbit!

Kontaktní formulář


Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vašeho životopisu společnosti AMI Communications se sídlem na adrese Týn 641/4, Praha 1, 11000, IČ 63077370 (ať už přímo na kontaktní adresu této společnosti nebo na adresu jí určeného zpracovatele), může tato společnost, coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v tomto životopisu za účelem vedení výběrového řízení k obsazení pracovní pozice. Váš životopis a osobní údaje v něm obsažené bude společnost zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.

V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si společnost AMI Communications na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 12 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti AMI Communications.

 Souhlasím s ponecháním mého životopisu pro účely kontaktu v případě uvolněného pracovního místa.

Společnost AMI Communications může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám společnost AMI Communications poskytne na vyžádání.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications