Naše práce

AMI s českým start-upem myTimi prorazila na trh firemních benefitů

Inovativní projekt s přesahem do byznysu

Klient
myTimi
Datum realizace
podzim 2018 – jaro 2019

V AMI umíme dělat nejen pěkné PR projekty a povedené medializace. Dokážeme také vycítit potenciál klientova byznysu a nacházet příležitosti na zcela nové úrovni. Start-upu myTimi s ročním působením na trhu a orientací na B2C jsme pomohli vyniknout mezi žádanými poskytovateli zaměstnaneckých benefitů.

Fenomén delegování úkolů jako výzva pro firmy

myTimi nabízí služby virtuálního asistenta, který za lidi vyřeší cokoliv, na co nemají čas, nebo se tím nechtějí zabývat. Potřebujete vystát frontu na lístky do Dejvického divadla nebo koupit dárek partnerovi? Škála úkolů, které Timíci denně zvládají, je téměř neomezená. Řeší úkoly typu chytrý kurýr, administrativu na úřadech, asistentské úkoly či itinerář dovolených.

Viděli jsme potenciál této služby i pro uplatnění ve velkých firmách, jelikož čas se stává čím dál cennější komoditou. Společně jsme přišli s inovativním typem zaměstnaneckého benefitu, který lidem šetří čas a zároveň zlepšuje firemní kulturu. Od začátku se jednalo o product market fit, doba si o něj říká.

90 % zaměstnanců před sebou tlačí osobní povinnosti

Vstup mezi benefity jsme provázeli cílenou PR kampaní, které předcházel velký průzkum mezi zaměstnanci. Ten ukázal, že 90 % lidí před sebou tlačí osobní povinnosti, které nezvládají řešit. Zároveň téměř polovina zaměstnanců řeší tyto věci pravidelně v práci. Výsledky průzkumu nám posloužily k průběžné medializaci i jako podklady pro samotnou komunikaci produktu a nový web. Spojili jsme se s odborníky na produktivitu, kteří náš projekt a jeho komunikaci s radostí podpořili.

Během kampaně se nám povedlo oslovit všechny cílové skupiny, od zaměstnanců skrze B2C cílení až po vedení společností, odborníky na firemní kulturu a HR. Úspěch celého projektu měříme především počtem pozitivních ohlasů od významných firem, které u myTimi benefit samy poptávají.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications