Naše práce

Britská filmová hvězda rozsvítila vánoční výzdobu v Centru Chodov

O příjezdu Billa Nighyho do Prahy věděli opravdu všichni

Klient
Unibail-Rodamco-Westfield
Datum realizace
říjen/listopad 2018

Centrum Chodov každoročně o Vánocích připravuje pro své návštěvníky zajímavý program. V roce 2018 si obchodní centrum zvolilo za ústřední vánoční motiv jeden z nejikoničtějších vánočních filmů Láska nebeská. Červené mašle, anglické telefonní budky nebo poštovní schránky, to vše jste mohli během Vánoc najít v obchodním centru na Chodově. K slavnostnímu rozsvícení vánoční výzdoby si pozvali britského herce Billa Nighyho, který ve filmu ztvárnil roli rockera Billyho Macka. Příjezd slavného herce jsme náležitě zmedializovali.

Jak o události informovat co nejvíce lidí z řad veřejnosti i médií, aby se přišli podívat na slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby do obchodního centra? Již měsíc před příjezdem slavného herce jsme vyvolali zájem médií o tuto událost. Aby se na den D těšili novináři i veřejnost, poskytli jsme médiím tiskovou zprávu o hercově příjezdu. Ta vyvolala okamžitý zájem a spustila první vlnu medializace.

Následně jsme klíčovým novinářům rozeslali direct mail s DVD Láska nebeská, vánoční čepicí, vánoční čokoládou a pozvánkou na tiskovou konferenci. Vše bylo zabalené do elegantní bílé krabičky a převázané červenou stuhou, inspirováno motivem obálky filmu Láska nebeská.

Před akcí jsme novinářům rozeslali oficiální pozvánku elektronickou cestou a až do jejího konání udržovali telefonický kontakt s vybranými klíčovými médii. Když přišel den D, koordinovali jsme tiskovou konferenci, která se uskutečnila ve VIP sálu Cinema City Chodov.

Akce měla mimořádný mediální úspěch. Na tiskovou konferenci dorazilo 20 největších českých médií. Naše aktivity zaznamenaly přes 100 mediálních výstupů včetně ČTK, iDNES.cz, SeznamZprávy.cz, Český rozhlas, Nova, Prima, Blesk, Novinky.cz a podobně. Celkový počet příležitostí ke zhlédnutí sdělení (OTS) přesáhl 60 milionů.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications