Naše práce

Festival ARENA Divadla Bratří Formanů

C.S.CARGO představuje festival divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby

Klient
C. S. Cargo
Datum realizace
červen 2017
Rozsah kampaně
PR, event, kultura

 

V druhé polovině června se Divadlo Bratří Formanů po deseti letech vrátilo do České republiky s novým divadelním představením Forman Brothers Wild West Show – DEADTOWN. Při této příležitosti se bratři Formanové rozhodli využít prostoru Smíchovské náplavky a založit s naším klientem C.S.CARGO unikátní festival ARENA Divadla Bratří Formanů. My jsme u toho nemohli chybět.

Festival kromě beznadějně vyprodaného představení DEADTOWN nabídl také další počiny z produkce Divadla Bratří Formanů. Organizátoři pro návštěvníky připravili velké množství koncertů, tančírnu, dílny pro děti, dobré jídlo a třeba i nejmenší kino na světě. Festival vytvořil příjemné místo k odpočinku na břehu Vltavy, kde si lidé mohli po práci či po škole odpočinout, zabavit se či ochutnat některé ze specialit.

V AMI jsme se s C.S.CARGO postarali o maximální mediální pokrytí prvního ročníku festivalu, včetně komunikace na sociálních sítích. Po tiskové konferenci představující festival jsme oslovili všechna klíčová média, především Českou televizi a Český rozhlas, s možností rozhovorů s tvůrci festivalu a přímých vstupů ze slavnostního zahájení či z představení. Speciálně postavený stan, kde se představení DEADTOWN odehrávalo, sloužil jako zázemí pro televizní rozhovory. V neposlední řadě propagaci pomohla také live videa na Facebooku spolu s příspěvky „ze zákulisí“. Celkový dosah sdělení po dobu komunikace festivalu byl zhruba 8,5 milionu lidí (čtenářů / diváků / posluchačů). O celorepublikovém dosahu svědčí i vysoká návštěvnost z mimopražských lokalit.

První ročník festivalu se tak povedl na výbornou, všichni protagonisté mu nasadili vysokou laťku, a už teď se těšíme na příští ročník. A o čem bude? „První ročník festivalu jsme opřeli především o naše aktivity a světy. Do budoucna bychom ale rádi představili tvůrce a projekty, se kterými jsme se setkali na našich cestách, nebo které nás inspirují či jsou s námi nějakým způsobem spojené. A jsme rádi, že nás v tomto město Praha i ostatní subjekty podporují,“ popisuje plány do budoucna za festival ARENA Petr Forman.

Spolu s přípravou druhého ročníku festivalu, který se uskuteční opět v červnu příštího roku, začínají také jednání s jeho současnými a potenciálními partnery. 

C.S.CARGO představuje festival divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications