Naše práce

Festival ARENA Divadla Bratří Formanů

C.S.CARGO představuje festival divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby

Klient
C. S. Cargo
Datum realizace
červen 2017 - současnost
Rozsah kampaně
PR, event, kultura

 

V druhé polovině června 2017 se Divadlo Bratří Formanů po deseti letech vrátilo do České republiky s novým divadelním představením Forman Brothers Wild West Show – DEADTOWN. Při této příležitosti se bratři Formanové rozhodli využít prostoru Smíchovské náplavky a založit s naším klientem C.S.CARGO unikátní festival ARENA. My jsme u toho nemohli chybět.

Festival kromě beznadějně vyprodaného představení DEADTOWN nabídl také další počiny z produkce Divadla Bratří Formanů. Organizátoři pro návštěvníky připravili velké množství koncertů, tančírnu, dílny pro děti, dobré jídlo a třeba i nejmenší kino na světě. Festival vytvořil příjemné místo k odpočinku na břehu Vltavy, kde si lidé mohli po práci či po škole odpočinout, zabavit se či ochutnat některé ze specialit.

Společně s C.S.CARGO jsme se postarali o maximální mediální pokrytí prvního ročníku festivalu, včetně komunikace na sociálních sítích. Po tiskové konferenci, která představila festival, jsme oslovili všechna klíčová média, především Českou televizi a Český rozhlas, a nabídli jim rozhovory s tvůrci festivalu a přímé vstupy ze slavnostního zahájení či z představení. Pro televizní rozhovory sloužil speciálně postavený stan, kde se představení DEADTOWN odehrávalo. Propagaci v neposlední řadě pomohla také live videa na Facebooku spolu s příspěvky „ze zákulisí“. Celkový dosah sdělení po dobu komunikace festivalu činil zhruba 8,5 milionu lidí (čtenářů / diváků / posluchačů). O celorepublikovém dosahu svědčí i vysoká návštěvnost z mimopražských lokalit.

První ročník festivalu se povedl na výbornou. Všichni protagonisté nasadili vysokou laťku. „První ročník festivalu jsme opřeli především o naše aktivity a světy. Do budoucna bychom ale rádi představili tvůrce, se nimiž jsme se setkali na našich cestách, a projekty, které nás inspirují či jsou s námi nějakým způsobem spojené. A jsme rádi, že nás v tomto město Praha i ostatní subjekty podporují,“ popisuje plány do budoucna za festival ARENA Petr Forman.

Od té doby na festivalu ARENA s klientem spolupracujeme každoročně.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications