Naše práce

Každý národ má své hrdiny

Projekt dedikovaný (ne)známým hrdinům u příležitosti 100. výročí republiky

Klient
C.S.CARGO
Datum realizace
Září–říjen 2018
Rozsah kampaně
Media relations

Společnost C.S.CARGO u příležitosti 100. výročí vyhlášení republiky společně s projektem Paměť národa pojmenovala 10 kamionů jmény (ne)známých hrdinů a hrdinek uplynulého století, kteří se nebáli bojovat za svou zemi. Připomenutím jejich příběhů v poselství s názvem „Každý národ má své hrdiny. Nezapomínáme!“ jim chtěla vyjádřit úctu a sdělit, že i právě díky nim zažíváme v současnosti nejlepší roky naší země.

Díky dlouholeté spolupráci s Pamětí národa pojalo C.S.CARGO oslavy výročí republiky trochu jinak a svým obchodním partnerům a zaměstnancům ukázalo, že připomínání historie v dnešní době není vůbec na škodu.

Ve spolupráci s reklamní agenturou Werk Camp jsme projekt dokumentovali od začátku (tj. příprava kamionů a jejich křest, akce pro zaměstnance) až do konce (ohlasy žijících potomků hrdinů a jejich vyjádření pro využití v komunikaci na zaměstnance a partnery C.S.CARGO). Vytvořené podklady (video, microsite, fotografie) jsme využili na vhodných komunikačních platformách (web C.S.CARGO, intranet společnosti, newsletter pro partnery, sociální sítě, kamiony byly vidět při nakládkách/vykládkách u partnerů).

S minimálními náklady jsme získali dosah poměrně velké skupiny čtenářů (2 331 529) v celkem 19 mediálních výstupech. Kromě všech oborových dopravních médií téma zveřejnil i portál iDNES, který k tématu připravil speciální článek. Zaznamenali jsme pozitivní zpětnou vazbu od zaměstnanců i obchodních partnerů, a dokonce se ozvalo několik potomků propagovaných hrdinů, kteří byli rádi za zveřejnění příběhů člena jejich rodiny.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications