Naše práce

Kde prožít ty nejlepší Vánoce? Na letním táboře

Tematický vánoční večírek

Klient
CZ.NIC
Datum realizace
prosinec 2016
Kategorie
Event
Rozsah kampaně
Event

V AMI sršíme kreativními nápady, které dokážeme promítnout i do velkých eventů. O tom se přesvědčil i náš klient CZ.NIC, sdružení spravující doménu .CZ, který hledal ten nejlepší koncept vánočního společenského večera pro členy organizace, partnery, management a zaměstnance a pochopitelně také někoho, kdo by ho pro něj zrealizoval. Podle jeho zadání měl mít večer jedno zastřešující téma, samozřejmě něco originálního, zábavného a bez ohraných vánočních klišé. A my jsme přišli s nápadem, kterému nemohl odolat – rozhodli jsme se na jednu noc rozptýlit návštěvníky od předvánočního shonu a přenést je do prostředí letního tábora.

Hlavním cílem večírku bylo zvýšení loajality zaměstnanců, posílení vztahů s klienty a budování neformálních vztahů s třetími stranami. Z pohledu pořádání eventu bylo stěžejní zabavit všechny účastníky a zajistit jim dostatek aktivit, prostoru, občerstvení a příjemnou atmosféru.

Zaměřili jsme se na demografický profil účastníků (65 % muži, 35 % ženy, věk 25 – 55 let). Pro cílovou skupinu jsme hledali společnou linku, která by byla blízká všem přítomným – a tou se nakonec stalo téma letního tábora. Tábor se ukázal jako svébytný námět, který okamžitě nabídl řadu nápadů na soutěžní disciplíny a další aktivity. Hosté tak mohli poměřit síly ve veslování, střelbě z laserové pušky, v kimově hře, poznávací hře, střelbě z praku, zatloukání hřebíků, mohli se pokusit o únik z marodky a naučili se vázat uzly. A ti nejlepší z nich se potom utkali ve velkém finále pod dohledem hlavní tábornice, moderátorky Lucie Výborné, ve stavění stanů na čas.

Nedílnou součástí naší vánoční mise bylo vytvořit takové dekorace, které by pomohly navodit opravdu jedinečnou atmosféru. Pražský klub La Fabrika se tak během jednoho dne proměnil v opravdovou táborovou osadu, ve které nechyběl stožár s vlajkou, stany, umývárny, živý les plný hub, opravdový táborák se špekáčky a živým hudebním doprovodem, a dokonce ani úplněk odrážející se od hladiny rybníka.

Akce se nakonec zúčastnilo téměř 400 hostů, jejichž ohlasy na netradiční koncept vánočního večírku, s kterým se drtivá většina z nich nikde nesetkala, byly bez výhrad pozitivní. Mnozí z nich se zapojili do soutěží i dalších aktivit a někteří se s prostředím letního tábora ztotožnili natolik, že už z domů vyrazili v tábornickém outfitu.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications