Naše práce

KDE PROŽÍT TY NEJLEPŠÍ VÁNOCE? PŘECE NA LETNÍM TÁBOŘ

Tematický vánoční večírek

Klient
CZ.NIC
Datum realizace
prosinec 2016
Kategorie
Event
Rozsah kampaně
Event

V AMI sršíme kreativními nápady. Promítli jsme je i do velkého eventu našeho klienta CZ.NIC, sdružení spravující doménu .CZ., který hledal nejlepší koncept vánočního společenského večera pro členy organizace, partnery, management a zaměstnance. Hledal též někoho, kdo by takový večer dokázal zrealizovat. Tematické setkání mělo být originální, zábavné a bez vánočních klišé. Navrhli jsme rozptýlení od předvánočního shonu a přenesli účastníky večírku do prostředí letního tábora.

Večírek měl posílit vztahy zaměstnanců k firmě, vztahy firmy a jejích klientů, a budování neformálních vztahů s třetími stranami. Chtěli jsme skvěle pobavit všechny účastníky, zajistit jim dostatek aktivit, prostoru, občerstvení a příjemnou atmosféru.

Pro demografický profil přítomných (65 % muži, 35 % ženy, věk 25 – 55 let) jsme hledali společnou linku, která by byla blízká všem – a tou se nakonec stalo právě téma letního tábora. Na základě tohoto svébytného námětu vznikla řada nápadů na soutěžní disciplíny a další aktivity. Hosté si změřili síly ve veslování, střelbě z laserové pušky, Kimově hře, poznávací hře, střelbě z praku a zatloukání hřebíků, pokusili se o únik z marodky a naučili se vázat uzly. Ti nejlepší se ve velkém finále utkali ve stavění stanů na čas pod dohledem hlavní tábornice a moderátorky Lucie Výborné.

Na večírek jsme připravili dekorace, které navodily jedinečnou atmosféru. Pražský klub La Fabrika se tak během jednoho dne proměnil v opravdovou táborovou osadu s vlakovým stožárem, stany, umývárnami, živým lesem plným hub a táborákem se špekáčky. O muziku se postaral živý hudební doprovod, od hladiny rybníka se dokonce odrážel romantický úplněk.

Večírek beze zbytku naplnil očekávání pozvaných, mnozí se již před akcí těšili natolik, že už ze svých domovů vyrazili v tábornickém outfitu. Akce se zúčastnilo téměř 400 hostů. Jejich ohlasy na netradiční koncept vánočního večírku byly velice pozitivní, na podobném setkání drtivá většina z nich nikdy nebyla.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications