Naše práce

Oplať úsměv s klientem Orbit

Už potřetí jsme podpořili znevýhodněné děti v SOS Dětských vesničkách

Klient
Orbit
Datum realizace
10. září – 21. říjen 2018
Rozsah kampaně
Media relations, sociální sítě a příprava microsite

Každé dítě si zaslouží úsměv, tvrdí značka žvýkaček Orbit. A protože AMI s tímto přesvědčením naprosto souhlasí, už potřetí jsme se s radostí podíleli na kampani Oplať úsměv, která si klade za cíl podpořit znevýhodněné děti v péči neziskové organizace SOS dětské vesničky.

Součástí CSR kampaně byl finanční dar, kdy Orbit věnoval vesničkám 1 % z ceny všech svých žvýkaček prodaných během šesti týdnů trvání kampaně, projekt ale zároveň cílil na to, aby u znevýhodněných dětí podpořil talent, kreativitu a sebevědomí. A protože zdravé sebevědomí souvisí se zdravým úsměvem, Orbit je v této oblasti jako doma. Děti v SOS dětských vesničkách tak dostaly zásobu žvýkaček bez cukru a připravili jsme pro ně i workshopy dentální hygieny.  

Třetí ročník projektu Oplať úsměv navíc, co se podpory sebevědomí týče, přinesl i jednu velkou novinku. S talentovanými dětmi z vesniček jsme v profesionálním studiu nahráli písničku Úsmev od slovenské kapely Modus, a to se zapojením české a slovenské ambasadorky kampaně – modelky a moderátorky Ivy Kubelkové a zpěvačky Márie Čírové.

Chytlavá písnička pak sloužila k propagaci kampaně a stala se jednou ze součástí pestrého komunikačního mixu, jehož cílem bylo oslovit konečného spotřebitele, obchodní řetězce, média i širokou veřejnost.

Třetí ročník kampaně, který byl zároveň vyvrcholením CSR projektu Oplať úsměv, jsme kromě českého trhu koordinovali i v Maďarsku a Rumunsku, kde jsme rovněž spolupracovali s lokálními pobočkami SOS dětských vesniček, a na Slovensku, kde kampaň podpořila Úsmev ako dar, místní neziskovou organizaci starající se o znevýhodněné děti.

Zvolené propojení aktivit splnilo marketingový i charitativní účel projektu, nad rámec toho ještě přispělo k rozšíření dobrovolnických aktivit uvnitř společnosti Mars, ke které značka Orbit patří, a to ve všech zapojených zemích. Jen v České republice se navíc během třech ročníků kampaně pro SOS dětské vesničky vybralo přes 2,5 milionu korun! 

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications