Jakub Splavec novým Account Managerem v AMI Communications

AMI Communications, největší PR agentura na českém trhu, hlásí od září v týmu, který pečuje o průmyslové klienty, nového Account Managera. Pozici nově zastává Jakub Splavec.  

Jakub Splavec pečuje v průmyslovém týmu AMI Communications o klienty ArcelorMittal Ostrava, Škoda Transportation, čínskou energetickou společnost CGN či Asociaci pro využití energetických produktů. Před příchodem do AMI získával zkušenosti na pozici mediálního zástupce a PR specialisty společnosti Communa/Bison & Rose, kde se věnoval především projektům, výzkumům a diskusním setkáním z oblasti energetiky, ekonomiky, hospodářství a finančnictví. V praxi měl možnost si osvojit znalosti nejen z různých oblastí PR, ale také z marketingu a nových médií. 

Jakub je absolventem Univerzity Karlovy v Praze na Fakultě humanitních studií. Jeho velkým koníčkem je curling, kde je dokonce členem české univerzitní reprezentace a také držitelem trenérské licence. Když zrovna netrénuje na ledové ploše, rád cestuje, poslechne si hudbu nebo přečte dobrou knihu. 

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications