Novým Account Directorem v AMI Digital je Martin Křivský

Na pozici Account Directora v agentuře AMI Digital od začátku září postoupil Martin Křivský. Na novém postu zodpovídá především za klientský servis, vedení integrovaných kampaní a řízení týmu programátorů a externích vývojářů.

Martin Křivský působí v agentuře AMI Digital téměř pět a půl roku, během kterých pracoval pro klienty jako je Mars/Wrigley, Samsung, VZP, Unilever nebo GSK. S online prostředím má bohaté zkušenosti, v oblasti internetového businessu se pohybuje více než 13 let. Před nástupem do AMI vedl v několika dalších agenturách týmy programátorů a vývojářů a věnoval se také obchodu a marketingu. Vystudoval management, marketing a komerční právo.

V AMI Digital povýšil také Jakub Lorenc

Account Managerem se nově stal Jakub Lorenc. Ten povede tým specialistů na sociální média. Dále má na starosti akvizice nových klientů v oblasti správy sociální sítě a specializovaných školení. Lorenc nastoupil do AMI Digital v roce 2015. Před nástupem do agentury se podílel na implementaci mobilní aplikace Yelp pro český trh.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications