Design a grafika

Design a grafika jsou důležitou součástí fungujícího marketingu i Public Relations. Chcete-li kreativně informovat o vaší společnosti, službách či produktech, komunikujte obrazem! Ve spolupráci s naším grafickým studiem Design Communications vám pomůžeme s přípravou nové korporátní identity, firemních publikací, digitálních nástrojů i reklamních kampaní. 

Správný design prodává

K naší každodenní práci patří sledování současných grafických trendů. Aplikujeme je nejen v polygrafii, ale i v prostředí digitálních médií. Každý klient i každá zakázka je specifická, a proto se vždy snažíme najít to správné řešení, které se k danému projektu hodí nejlépe. Naše služby zahrnují kompletní kreativní koncept kampaně od copywritingu přes grafickou přípravu až po nákup prostoru v médiích.

Vizuální identita

Žijeme v prostředí plném různých log, symbolů a značek, které se každý den snaží upoutat naši pozornost. Základním požadavkem dobré vizuální identity proto je odlišit se od ostatních. Originální design a grafika nejsou jen o estetické stránce, ale dávají společnosti konkurenční výhodu i charakteristickou tvář.

Design a grafika na míru

Našim klientům poskytujeme komplexní služby grafického studia. Pomůžeme vám se zpracováním korporátní identity. Na základě podrobných požadavků ze strany klienta, od kreativního konceptu kampaně přes vizuální až po textovou přípravu, pro vás připravíme reklamu podporující vaši komunikační strategii. Vymyslíme a zrealizujeme tradiční i netradiční komunikační kampaň v různých typech médií.

V neposlední řadě vám navrhneme vše od vizitek, komplimentek, pozvánek na nejrůznější typy akcí a vánočních přání až po složitější tiskoviny, včetně grafického zpracování a zalamování firemních publikací, časopisů, newsletterů, novin či knih.

Navrhujeme také etikety, obaly či krabice na upomínkové předměty nebo pro merchandising. 

Zaujaly vás naše služby a chcete se dozvědět víc? Vyberte si jeden z kontaktů a ozvěte se nám.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications