Chcete vybudovat silnou image své firmy, rozvířit společenskou debatu na vybrané téma nebo napravit poškozenou reputaci výrobku?

 

 

To jsou přesně situace, kdy se hodí mít po svém boku PR agenturu, která má silné a kvalitní vazby na novináře. Tedy ovládá umění media relations, umění vztahů s médii. Ty se musí budovat dlouhodobě a na osobní bázi. Proto jsou tak cenné. Proto se jedná o jedno z nejhodnotnějších aktiv stabilních větších PR agentur s dlouholetou tradicí. A do třetice, proto slavíme často úspěch ve výběrových řízeních, protože menší agentury, které jsou na trhu krátkou dobu, tuto výhodu svým klientům jednoduše zpravidla poskytnout nemohou. S naší pomocí se objevíte na titulní stránce novin, v hlavních televizních zprávách nebo na homepage navštěvovaných portálů. To vše, aniž byste museli platiti inzerci.

 

 

Tisková zpráva jako stavební kámen PR

 

Nejstarším a z hlediska mediálního zásahu zpravidla nejúčinnějším PR nástrojem media relations je tisková zpráva. Vyhodnotíme situaci, zanalyzujeme vaše podklady, případně projdeme nejrůznější relevantní statistiky a zdroje, sepíšeme vlastní text tiskové zprávy, sestavíme seznam vhodných mediálních kontaktů, a po vašem schválení zprávu rozešleme. Nyní už zbývá jen každé ráno zkontrolovat monitoring, který vám od nás přijde, ve kterém budou přehledně zdokumentovány mediální výstupy.

 

Pokud chcete zanechat výjimečný dojem a opravdu zapracovat na budování media relations, pak pro vás rádi zorganizujeme tiskovou konferenci, zajímavý event nebo press trip. Ať už se jedná o večírek k uvedení nových výrobků na trh nebo exkurzi do továrny, můžete si být jisti, že si vaše produkty a služby zapamatují všichni zúčastnění novináři a influenceři. Nejen že s vámi budeme konzultovat celý průběh akce od pozvánky po výzdobu, ale také navrhneme optimální pojetí celého konceptu. Díky našim dlouholetým vztahům s novináři vám pomůžeme oslovit nejvíce médií a pomocí media lobbyingu zajistit jejich účast na akcích.

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

Chcete se dozvědět víc?

Kontaktujte nás