logo ami

AMI Communications

Jsme největší česká PR agentura. Máme know-how, za kterým stojí více než 20 let práce.

EN 

Naše práce

Služby

Media relations

Monitoringem a analýzou příležitostí to začíná, přípravou kvalitních textů to pokračuje a stabilními pevnými vztahy s novináři to ještě nekončí. Zajistíme, že o vás bude slyšet – ať ve společenských, zpravodajských či odborných médiích. Akce pro novináře? Tiskové konference? Ať už jde o medializaci produktů či služeb, B2B či B2C, víme, jak na to. 

Krizová komunikace

Zvládnout krizové situace a zachránit reputaci a dobré jméno značky může být otázkou dnů, hodin a na online i několika minut. Pomůžeme vám krizi zvládnout a budeme tu po celou dobu pro vás s celým týmem zkušených konzultantů. Spolu s vámi se ale vynasnažíme těmto situacím předcházet.

Interní komunikace

Jak komunikovat se zaměstnanci a vtáhnout je do každodenního života společnosti? Jak je připravit na změny ve firmě? Poradíme vám se vším od získání zpětné vazby od zaměstnanců a nastavení strategie interní komunikace až po péči o jednotlivé nástroje, jakou jsou časopisy, intranet, videa či setkání se zaměstnanci.

Celebrity PR

Chcete do své komunikace zapojit známé tváře? Spolupracujeme s celou řadou celebrit a influencerů, dokážeme pro vás vybrat ty pravé a nastavit spolupráci tak, aby přinesla skutečný efekt a ne jen krátkodobou pozornost. 

Mediální trénink

Jak zůstat klidný, když na vás míří kamery a objektivy fotoaparátů? Jak se nenechat zahnat do kouta? Jak komunikovat s novináři a zajistit, aby vaše odpovědi nebyly použity v jiném kontextu? Vyškolíme vaše klíčové zaměstnance a pomůžeme tak předejít krizovým a nepříjemným situacím. 

Public affairs

Potřebujete pozitivně ovlivnit legislativu takovým způsobem, aby podporovala vaše zájmy? Musíte obhájit své záměry ve vztahu k orgánům veřejné správy? Je pro vás užitečné udržovat kvalitní vztahy s těmito subjekty? Vám i nám poradí naši kolegové z PAN Solutions.  

Design a grafika

Potřebujete komunikovat také obrazem? Naše grafické studio Design Communications zvládne všechno od nové korporátní identity, přes billboardy, inzeráty a firemní časopisy, až po nový design webových stránek. 

Online komunikace

Správa sociálních sítí? Online komunikační kampaně? Nový web? Skvělý obsah? Na všechno kolem budování značky online máme profesionály z AMI Digital. Konzultují a realizují projekty a kampaně na míru. Skvělý servis poskytují nejen svým klientům, ale v koordinaci s našimi PR profíky připravují i integrované kampaně. 

Novinky

O nás

V PR nestavíme na „zelené louce“, ale na know-how, za kterým stojí více než 20 let práce. Máme zkušenosti s klienty ze všech myslitelných odvětví. Trh dobře známe a s řadou klientů máme i desetileté spolupráce. Vycházíme z tradičních PR postupů, ale nebojíme se opouštět zavedená schémata a hledat a nacházet nové cesty. Naší nejlepší referencí jsou letité spolupráce a reálný dopad naší práce na podnikání klientů.

Oceněné projekty

0
Česká cena za PR
0
Sabre Awards
0
European Excellence Awards

Přidej se k nám

Více o volných pozicích a kariéře u nás

Zde

Kontakt

Chcete se poradit o našich službách nebo nás pozvat do výběrového řízení? Prosím napište nám na: topmanagement[at]amic.cz

Máte zájem o zaměstnání nebo stáž v naší firmě? Kontaktujte nás prostřednictvím sekce Kariéra


Ami communications

+420 234 124 112

topmanagement[at]amic.cz

Týn 4/641,
110 00 Praha 1
Mapa

IČ: 63077370 bankovní spojení CZK: 700003413/0300 obchodní rejstřík: zapsáno u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 36493

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications