Celebrity PR

Se zrozením filmového průmyslu vstoupil na scénu i fenomén celebrit. Na rozdíl od jeho skromných počátků se dnes kategorie celebrit již neomezuje pouze na hvězdy stříbrného plátna. Herci, hudebníci, umělci, modelky, sportovci, bloggeři a youtubeři – ti všichni tvoří početnou skupinu známých tváří, která dokáže velmi účinně komunikovat s vaším potenciálním zákazníkem. Pomůžeme vám tuto jejich komunikační schopnost využít v propagaci vaší společnosti či vašich produktů.

Být jako celebrita

Proč dokážou známé osobnosti oslovit širokou veřejnost? Lidé chtějí být jako ony, žít stejným způsobem života, vonět totožným parfémem nebo běhat ve shodných botách. Právě touha vyrovnat se známým lidem je hnacím motorem fenoménu Celebrity PR. Potřebujete vybudovat u vaší cílové skupiny silnější vztah k vaší značce? Zda je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, právě využití známé osobnosti, vám rádi poradíme my. Máme rozsáhlé zkušenosti se spoluprací s celebritami, během let jsme si tak vybudovali širokou síť kontaktů. Navázat partnerství je tak možné i v krátké době, protože řada jednání probíhá na osobní přátelské bázi. Naše agentura spolupracuje s celebritami, jejichž honoráře dosahují milionových částek, i s těmi, které si účtují skromnější odměny. Vše samozřejmě záleží také na rozsahu aktivit a velikosti projektu. Můžete se však spolehnout, že dokážeme nalézt optimální kompromis mezi cíli, rozpočtem a vybranou celebritou.

Síla influencerů

Raději byste vsadili na neokoukanou osobnost než celebritu? Nebo jednoduše potřebujete snížit náklady na kampaň? Pak zapojte do projektu influencery. Jsou to lidé známí na sociálních sítích, které sledují desetitisíce až statisíce fanoušků. Je na vás, jestli zvolíte Instagram, YouTube nebo Facebook. Pečlivým výběrem skupiny influencerů můžete zasáhnout přesně tu cílovou skupinu, kterou potřebujete oslovit. Díky tomuto přístupu můžete za budget věnovaný jedné celebritě, navázat spolupráci i s dvaceti novými tvářemi, které v součtu mohou přinést větší efekt. I proto stále více firem proto sází na bloggery a youtubery, kteří se stali nevídaným marketingovým jevem. Nechte na nás posoudit, který přístup bude pro vaši značku ten nejlepší.

Zaujaly vás naše služby a chcete se dozvědět víc? Dejte nám vědět.

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications