Mediální trénink

Mediální trénink poskytovaný odborníky z AMI Communications je určen těm, již chtějí ovládnout umění komunikace s veřejností. S námi se zlepšíte v komunikaci s médii, naučíte se zvládat rozhovory pro televizi či rádia nebo vystupovat před početnějším publikem. Budete připraveni zvládnout krizové situace. Naše bohaté zkušenosti umíme předat každému, ať už na pozici vrcholového manažera, odborníka či tiskového mluvčího.

Co na vás čeká

Mediální trénink probíhá v mediálním studiu přímo v naší agentuře. Studio jsme vybavili profesionální a poloprofesionální audio a video technikou. Teoretická část tréninku vám představí základní principy kontaktů s novináři a obecné zákonitosti PR, včetně konkrétních rad a triků. Projdeme si zásadní informace o vaší společnosti a přichystáte se na možné otázky novinářů. Odhalíme riziková témata, se kterými se naučíte vypořádat.

Rozhovory před kamerou

V rámci praktické části využíváme simulace reálných podmínek, na trénincích spolupracujeme s respektovanými novináři. Při cvičeních a rozhovorech na kameru si vyzkoušíte všechny základní situace, jež při komunikaci s novináři mohou nastat. Každé vaše vystoupení natočíme a pečlivě analyzujeme. Na vaše přání se zaměříme na konkrétní oblast komunikace, jakou je například vystupování v určitém typu TV pořadu. Trénink vždy šijeme na míru, aby odpovídal vašim potřebám.

Argumentace i neverbální projev

Předvedeme vám, jak sdělit svůj názor věcně a klidně a nenechat se ovládat emocemi. Při modelových situacích upozorníme na to, jak správně informace novinářům předávat, jak čelit nepříjemným situacím a jaká jsou vaše práva při komunikaci. Zaměříme se i na neverbální projev. Ukážeme vám, jak se zbavit zlozvyků, upozadit nervozitu či emoce, a naopak působit suverénně a přesvědčivě.

Chcete mediální trénink absolvovat nebo váháte a chcete se dozvědět víc? Ozvěte se nám 

Vážení klienti,

z důvodu plánované odstávky elektřiny ve dnech 20. a 23. 10. nebude funkční náš poštovní server ani pevné linky. Proto prosíme, své konzultanty kontaktujte výhradě na mobilním telefonu, popřípadě volejte na telefonní číslo 724 722 397. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení

AMI Communications